Mf 265 pullugu zorlanarak yavas kaldiriyor bilgisi olan varsa yardim

Ilk once herkese selamlar traktorde yeni oldugumuz icin acemiyiz sorma ihtiyaca duydum bu konuyu traktor pullugu kaldirirken zorlaniyor gaza bastigimda ancak hizli kaldiriyor yoksa cok yavas birde pulluk havadayken istop ettigimde yavas yavas iniyor baska bi traktore bindim bakmak icin o hemen kaldirdi bilgisi olan varsa yarim etsin

Ilk once herkese selamlar traktorde yeni oldugumuz icin acemiyiz sorma ihtiyaca duydum bu konuyu traktor pullugu kaldirirken zorlaniyor gaza bastigimda ancak hizli kaldiriyor yoksa cok yavas birde pulluk havadayken istop ettigimde yavas yavas iniyor baska bi traktore bindim bakmak icin o hemen kaldirdi bilgisi olan varsa yarim etsin

hidrolik indirme kaldırma kollarının karşısında şanzıman gövdesi üzerinde sağa sola kaydırılan ayar var yavaş da duruyor olabilir onu hızlıya alınca düzelir bizdede vardı 265 aklıma ilk orası geldi istop edince salması da klasik eski mflerin huyu yavaş yavaş indirir

Ona baktim bira eksik gibi nereden yagi aktarabilirim girişi nerede hangi yagi almaliyim

yağ eklemek için viteslerin orada yağ tapası var oradan ekleyebilirsiniz biz normal motor yağı kullanıyoruz. birkaçyıl önce aynı sorun bizdede vardı. pompa tamir takımı ile hallettik sanayiye gidersen yarım günlük bir işi var tam hatırlamıyorum ama 400 veya 500 tl gibi bir masrafı olmuştu. pompanın ölçümünü tamper çıkışına basınç saati bağlayarak yapıyorlar düşükse yağ kaçırıyordur çabuk halolur bizim şimdi normale döndü stoptan sonrada indirmiyor.

• Beğen
Tepkiler: levent44