YAŞANILAN TATLI KOMİK OLAYLAR HATIRLAR... :D

Evet abilerim kardeşlerim hepimiz bir fiil sahada çalışan bireyleriz forumda bilgi vermek amaçlı bir dünya konu var ama yaşanılan komik olaylarla hatıralarla ilgili bir konu yok benimde aklıma gelmişken böyle bir konu açayım dedim yaşadığınız değişik olayları bu konu altında yazın kimler nasıl tecrübe kazanmış okuyalım görelim hemde unutmazsınız burda kalır ebediyen :) levye yiyenler motor kaçıranlar bakkala ekin satarken hile hurda karıştıranlar çalışırken göze nazara gelenler bu konu altına atış serbesttir buyrun yazın :D :D

İlk olarak geçenlerde başıma gelen bir nazar vakasını anlatayım ben
Yemlik arpayı romuğa doldururken bismillah dedik başladık işe arpa da tertemiz içinde bi tane çöp yok köyümüzden de gözü kuvvetli dayılardan biri geçerken uğradı kolay gelsin diye adam bi 5-6 dk. kadar durdu bakındı bakındı neyse arkasını döndü bahçe kapısına kadar gitti bizim cayır cayır çalışan helezon sanki taş yutmuş gibi sıkıştı kaldı arpanın içindede 1 tane köpeğe atacak taş yok :D neyse zor şer açtık helezonu tekrar bismillah dedik başladık 2-3dk attık bu seferde helezonun üstündeki mili çeviren şanzımanın bağlantı noktası vidayı kesti attı yeni vida taktım onuda kesti attı 3 ton arpanın altını üstüne getirdim taşmı var içinde diye 1 tane taş bulamadım vel hasılı kelam dayının gözü pek kuvvetliymiş işi gücü öylece bıraktık orda gittik eve şu an halen dışarda yatıyor arpa :D :D

Sizlerde buna benzeyen veya çok daha farklı yaşadığınız olayları yazın okuyalım bakalım kimler ne maceralar ne olaylar yaşamış :)

Sudandayız ramazan ayıydı ben 11 12 yaşında felanım fabrikada iftar verilcek o yüzden iftar vaktine kadar boşum 4 te iş duruyor fabrika sahasında kimse yok ben avel avel geziyorum sahada. Babamlar fabrikaya yeni tır almışlar Man F2000 19.464 ama bi görün yavruyu :) neyse ben buna bineyim içine bakayım dedim. Kapisini disaridan actim bindim kapiyi kapattim icini inceledim biraz tam inecem bi baktım kapıyı içten açacak kapı kolu yok. Lan arabada hapis kaldıkmı. Sağda solda bi allahın kulu yok. Araba iyice fırın gibi sicak batmaya başladı kontağı cevirip camı açtım ama nası yüksek çıkamıyom da camdan. Neyse kapının kolunun olması gereken o deliğin içini inceleyip mekanizmanin şeklini öğrendim tornavidayı soktum sağa doğru cektim açıldı da kurtuldum. Babam orda kaldığımı görse ağzıma kürekle vururdu.

Sudandayız ramazan ayıydı ben 11 12 yaşında felanım fabrikada iftar verilcek o yüzden iftar vaktine kadar boşum 4 te iş duruyor fabrika sahasında kimse yok ben avel avel geziyorum sahada. Babamlar fabrikaya yeni tır almışlar Man F2000 19.464 ama bi görün yavruyu :) neyse ben buna bineyim içine bakayım dedim. Kapisini disaridan actim bindim kapiyi kapattim icini inceledim biraz tam inecem bi baktım kapıyı içten açacak kapı kolu yok. Lan arabada hapis kaldıkmı. Sağda solda bi allahın kulu yok. Araba iyice fırın gibi sicak batmaya başladı kontağı cevirip camı açtım ama nası yüksek çıkamıyom da camdan. Neyse kapının kolunun olması gereken o deliğin içini inceleyip mekanizmanin şeklini öğrendim tornavidayı soktum sağa doğru cektim açıldı da kurtuldum. Babam orda kaldığımı görse ağzıma kürekle vururdu.

Kontak da üstündeymiş ben tüm riski göze alıp marşı verirdim yavruya tısır tısır gezerdim :D

• Beğen
Tepkiler: kandemir_06
Kontak da üstündeymiş ben tüm riski göze alıp marşı verirdim yavruya tısır tısır gezerdim :D
Abi valla o zamanlar ayagim gaza bile yetismiyordu ki simdi geziyom amma o 464 ler gitti şimdi Man TGA lar var onlarla geziyom :) 20180811_210755.jpg