bugday 1500 tl

bandirma ticaret borsasinda bugday 1500 tl yi gordu
Edirne de hala düşük fiyatlarda seyrediyor temennimiz en kısa sürede 1.5 TL . Bimdeki en küçük bir ürüne bile zam geldiğini gördüğümüze göre bu fiyatlar ile buyil buğday 1.5 tl gelecek yıl kafadan 2 TL olmalı aksi durumda üretimde sürdürebilirlik mümkün gözükmüyor.

IMG_1178.JPGEskişehirdede durumlar böyle arkadaslar en babası 1.1 lira oda 1 romork

Seneye memur maaşlarını ödeyemeyecek duruma gelecekmiş ülke. Diğerinide olmayalım kaldın bence [emoji23]
Bayram öncesi emekli maaşlarının bir bölümü yatmadi. Dolayısı ile dediğinizi doğrular nitelikte. Bende babamın maaşını çekmeye gittim yatmamisti. İçeri girip bankaya sordum haberlerde insanlara yanlış bilgi verildi bir bölüm bayramdan sonra dedi. İçeride maaşıni çekmeye gelen ve yatmadigini öğrenince küfür ederek çıkan bir çok kişi gordum. Memur mesai bitsede biran önce gitsek bugün hayatımin en kotu iş günü diyordu.IMG-20180820-WA0009.jpg

Çiftçilik bu ülkede bitti arkadaşlar. Hububat prim destekleri bile daha ödenmedi. Bu ülkede memur olucan yada ...... neyse söylemeyeyim...

daha sizinde geçtiğimiz yılın satılan buğdayın 5 kuruş desteği ödenmedi mi?bizimkide ödenmedi ben yine sorun var diye her hafta tarım ilçe deyim, hakkımız yanacak diye sıkıntıdaydım. inşallah yakın zamanda hesaplara destekler yatar.

• Beğen
Tepkiler: erolpaksoy
daha sizinde geçtiğimiz yılın satılan buğdayın 5 kuruş desteği ödenmedi mi?bizimkide ödenmedi ben yine sorun var diye her hafta tarım ilçe deyim, hakkımız yanacak diye sıkıntıdaydım. inşallah yakın zamanda hesaplara destekler yatar.
03122588200 bu numarayı arayın. Ben en az 15 defa ve bir çok arkadaşımız bu numarayı arayarak iyi baskı yaptık bizim ayçiçegi desteği ödendi aramanın faydası olduğunu düşünüyorum. Selamlar.

• Beğen
Tepkiler: sezgin39 ve acemi_
UNUTMAYİN

Hedef Şehirdeki beylerin asgari ucretle calisanlarini ucuza doyurmak olduğu sürece biz üreticiler para kazanamayiz ...

Küçük üretici ürün çeşitliliğini artırarak son tüketiciye kendisi ulaştırarak para kazanabilir ...