Biz bu teknolojinin neresindeyiz.

Biz bu teknoloji nin.elimizdeki telefon un ekranından gördüğümüz kadar yararlanabiliyoruz.sonra akşam kahvede gördün mü laa adamlar ne tir yapmış deriz...
Diğeri arkadaş da derki; aç telefonu da bı bakalım...der
Sonra sen telefonu açarsın video döner durur..... İnternet çekmiyor dışarı çıkınca göstereyim dediğin yerdeki teknoloji yi yasiyoruz

avrupada ilk mibzer 1701 icat edilmiş avrupada atlar çekiyor
Dedem 80 lerde eliyle saçıyormuş buğdayı 90 lar fırfırla ekmiş 2000 lerde mibzer görmüş almış biz bir hayli gerideyiz
Şimdi diyorlar ya son teknolojik ürünler piyasada var ama ben üretemiyorsam ben gerideyim biz gerideyiz çok çalışmamız lazım gerçi memlekette çalışan adama ya enayi muamelesi yapılıyor yada deli

• Beğen
Tepkiler: meraklibiracemi
Şimdi anladigimiz bildiğimiz teknoloji den bahsedeyim niyetim marka kötülemek değil acı gerçekler!!1:fiat isim degiştirir newholland olur seviniriz teknoloji diye,kaporta degişir seviniriz teknoloji diye,kabine lamba takar seviniriz ,ama motor şanjuman ayni teknoloji 1970 lerin ,2:erkunt ön tarafa led lamba kor teknoloji olur seviniriz,erkunt agirlik koymuşlar traktöre kendini çekemiyor ,ama bizde yükte çok çekiyor diye seviniriz halbuki motor değil üzerindeki agirlik yüzünden traktör patinaj yapamiyor ama biz teknoloji diye seviniriz,!3:tümosan sürekli arka dagitır ,şanjuman dagitır,halen tümosan çivataları yeni modeller de saglammiş diye seviniriz !!şahin arabanin arkasinda 5 vites yazar seviniriz teknoloji diye,!!!!şimdi soruyorum bizim teknoji anlayışimiz sadece küçük şeylerden ibaretmi,!!!