Trakya Birlik 2018 ön ödemeli y.aycicegi alım fiyatlari

Bende yağlı tohumlara üye olmağa karar verdim.Bugün yarın üye olacağım
IMG-20180829-WA0000.jpg

Bende yağlı tohumlara üye olmağa karar verdim.Bugün yarın üye olacağım
Ekli dosyayı görüntüle 30390

Döktüğün çiçeğin parasının Yarısını 19 eylülden sonra, yarısını da ekim ayı içinde ödeneceğini, yüzde 1,2-2 arası fire kesildiğini, üyelik aidatı,sermaye hammaliye vb. kesintilerle 60-70 kuruşluk bi kesinti olduğunu, ziraat odaları başkanının 40 yağ oranlı çiçeğin dışarıdan 3 küsür liraya getirildiği açıklamasını hesaba katınca da yağlı tohumlar çok da bi şey yapmamış gibime geliyor. En azından fiyat açıkladı ama o da güzel [emoji23][emoji23][emoji23]

• Beğen
Tepkiler: Alexander
Amin tesekkurler.Ön ödemeli
Şubatta bu ödenen masrafların iki katı kadar fark ödemesi yapiyorlar

Onların mali yılbaşı 31 temmuz hocam. Kar zarar hesabı yapıp eğer kar ederlerse ortaklara kar payı dağıtacakları söylenmişti. Ben 3 yıldır kar payı dağıttığını görmedim. Ya hiç kar etmiyolar ya da ettiklerini bize söylemiyorlar [emoji23][emoji23][emoji23] hee bi de ön alım fiyatı ile avans fiyatı karıştırmayın . Olsun yine de iyi fiyat tabiii [emoji16][emoji16][emoji41]🤨

2016-2017 üretim dönemi için kar payı dağıtılması karar alınmış di.Eger Temmuz 2018 Genel kurulları yapıldı ise bu yıl ıçinde kar payı ödemeleri gerekir oda temmuzdan itibaren 6 ay içinde olmalı benim anlayabildiğim.
Bu sene ön alima göre ilan edilen fiyatları 20 gün sonra ödedikten sonra şubat ayinda ki durumlarına göre fark ödemesi yapacaklarını ifade ediyorlar.Ön alımı bu şekilde biliyorum.
Bu sene topraklı ilgili madencilik ınşaat arsa vb.her konuda çok büyük kazançlar olmayacağı normal olacağı ni yıl gereği olarak okumuştum. Bu şekilde de takip ediyorum. Allah bereket versin
Şimdi yeni öğrendiğime göre Trakya Birliğin genel kurulu ocak ayindaymis oradaki kar durumuna göre 2016-2017 dönemine ait kâr ortaklara risturn yani kar payı olarak dağıtilacakmış

Son düzenleme: