Dolar 6.750 hayırlı olsun..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu anki durum dış güçlerin ekonomik saldırısı kabul ama bu saldırı olmasa bile 10-11 aylarda zaten bi ekonomik kriz beklentisi vardı iki ay önce oldu.Yıllardır peşinden gittiğim partim bile bizlere yerli ve milli tarafta olmayı öğütlerken kendisi parti parasını bile dolarda tutuyormuş.Dolar tavan yapınca güya dolar bozdurup kahramanlık yapıyorlar.Bu saatten sonra hiç bir parti beni temsil edebilecek kadar yerli ve milli değil.

IMG_20180829_130747.jpg

IMG_20180815_113755.jpg

Durumlar keldir..

https://m.haberturk.com/son-dakika-...yanin-26-gunluk-bugdayi-kaldi-2124241-ekonomi

85 kuruşa zorla sattığımız buğday tükenmiş, kıtlık geliyor. Habere gel..

Kamuoyunu ithal etmeye hazırlama haberi, önce yumuşatmak lazım tabi, öyle löng diye olmaz.

İç Anadolu çiftçisi 83-85 kuruşlara yemlik fiyatına sattı buğdayını.. Neymiş kalite düşükmüş. Kalitesini ne yapacaksın 26 günlük kalmış koca dünyada..

• Beğen
Tepkiler: guray
Ben Polemik icin yazmamistim!Benim burada bilgi paylasmama hic gerek yok zaten yeterince sacmaliklari okuyorum.Gübre yem fiyatindan bahsederken 4-5 aylik buzayi kaca satiyorlar bana bir fiyat söyle .Ciftci hayvani ucuz besleyemiyor diye bu halk 40-50 Liraya et yemek zorunda mi?Haaa su da var insan yaptigi isten memnun degilse ve zarar ediyorsa o isi birakmali.Hic kimse sen sanayide calis sen ciftcilik yap diye zorlamiyor.Evet benim ailemde Avukatlik meslegi meshurdur cünki iki KIZIMDA avukat!Eger ben hayatimda hic oy vermedigim partinin Avukatligini yapiyorsam ne mutlu bana.Cünki bu ülkeye bir civi cakmayan partilerin yandasi olmaktan daha iyidir.Ayni kafayla devam edin bu kafayla coooook yol alirsiniz.Elin oglu MARSA gitti daha siz insanlarin siyasi görüslerini tenkit etmekle zamaninizi harciyorsunuz.Size hayirli bereketli bol kazanci yillar diliyorum.(Not:Bana da yuh olsun önemsiz bir sey icin zaman ayirdigim icin)

Bazi arkadaşlar forumda bilgi paylaşmıyorlar ama konu birilerinin avukatlığı olunca etin fiyatını da yaz deyip ortaya çıkıyorlar neden acaba dizide birilerimi yönetiyor ...

Yılbaşından sonra çift hane görme ihtimali var, döviz geliyor, fakat Lira yurt dışında geçmediği için döviz dışarı çıkıyor, çok uluslu çalışma ortamına sahibiz.

Demekki doğru yere basmışım ki ses geldi ...Bilgi ve birikimlerinizi de keşke bu kadar hevesle paylaşmış olsanız da sayenizde eksiklerimi giderip ülkemize 1 krs daha fazla katma değer katabiliyim ...

Ben Polemik icin yazmamistim!Benim burada bilgi paylasmama hic gerek yok zaten yeterince sacmaliklari okuyorum.Gübre yem fiyatindan bahsederken 4-5 aylik buzayi kaca satiyorlar bana bir fiyat söyle .Ciftci hayvani ucuz besleyemiyor diye bu halk 40-50 Liraya et yemek zorunda mi?Haaa su da var insan yaptigi isten memnun degilse ve zarar ediyorsa o isi birakmali.Hic kimse sen sanayide calis sen ciftcilik yap diye zorlamiyor.Evet benim ailemde Avukatlik meslegi meshurdur cünki iki KIZIMDA avukat!Eger ben hayatimda hic oy vermedigim partinin Avukatligini yapiyorsam ne mutlu bana.Cünki bu ülkeye bir civi cakmayan partilerin yandasi olmaktan daha iyidir.Ayni kafayla devam edin bu kafayla coooook yol alirsiniz.Elin oglu MARSA gitti daha siz insanlarin siyasi görüslerini tenkit etmekle zamaninizi harciyorsunuz.Size hayirli bereketli bol kazanci yillar diliyorum.(Not:Bana da yuh olsun önemsiz bir sey icin zaman ayirdigim icin)
Almancı konuştu! Konuşursun tabi lale, euro 7,65 oldu...

Nasıl iyi oldu dimi? İçin için sevinç çığlıkları atıyorsundur şimdi. Utanmadan da hala girip bu konuya yazabiliyorsun ya bravo. Tabi avukatlık mesleği ile haşır neşir olan birisinde de çok fazla birşey beklememek gerekir.

Kusura bakmayın beyler şimdi bu fiyatlara isyan eden arkadaşlarımızın yarısı 3 ay önce bu adamlara oy attı.

Yıllarca bağırdık bu gidiş gidiş değil, hiçbirşey üretmeden sürekli hazır olanı satıp yiyoruz, gün gelecek asfaltın, betonun yenmeyeceğini göreceksiniz, sadece inşaat sektörü ile ülke dönmez, bu adamlar tarımı bitiriyor, içeriden oy alayım diye herkesle kavga edilmez, dış politikada kabadayılık sökmez, böyle devlet yönetilmez diye... Anlatamadık.

Milyarlarca dolar özel sektör ve kamu dış borcu var, bu borçların nasıl ödeneceğini kimse bilmiyor. Dolar euro ne seviyeye gelecek kimse kestiremiyor.

Ha iyide bir haberim var hepimize; reis yeni saray yaptıracakmış. Haydi verin mehteri, hüloggg çekelim!

Reisin ağzından;

Çünkü otağı Sultan Alparslan oraya kurdu, biz de varisleri olarak oraya böyle bir otağ kuralım inşallah. Bugün vali ve belediye başkanımızla görüştük. Onlar 1071 metrekare yer düşünmüşler. Dedik olmaz. 1071 metrekare oturum alanı olur, en az 5 dönüm ve çevre düzenlemesiyle. Belediye başkanımız da coştu, ‘en az 10 dönüm’ dedi. Bu bir işaret fişeğidir, inşallah sonu da hayır olur.*

Dün gece Halkbank 3.88 den dolar sattı. Tahminim çok güzel bir kara para aklama olayı döndü, yine kaynağı birileri yedi, haber verselerdi biz de alırdık. Öyle çat 20 dk olup bitmese idi iyiydi.
Herşeyin hayırlısı artık..

• Beğen
Tepkiler: Haydar66
Dün gece Halkbank 3.88 den dolar sattı. Tahminim çok güzel bir kara para aklama olayı döndü, yine kaynağı birileri yedi, haber verselerdi biz de alırdık. Öyle çat 20 dk olup bitmese idi iyiydi.
Herşeyin hayırlısı artık..
"Bankamız internet sitesinde, gerek bilgilendirme amaçlı gerekse alım-satıma esas olarak yayınlanan döviz kurlarının sisteme aktarılmasında kullanılan dış kaynaklı 3. parti bir yazılımda meydana gelen sistemsel ve operasyonel bir hata nedeniyle, 31 Ağustos 2018 günü akşamı piyasa kapanışı sonrasında, kısa bir süre için,*Bankamız döviz kurları olması gerekenden farklı olarak yayınlanmış ve internet şubesi üzerinden hatalı kur seviyelerinden kısıtlı sayıda işlem yapılabilmiştir.*Söz konusu işlemlere derhal müdahale edilerek, müşterilerimizin ve Bankamızın zararına hiçbir şekilde sebebiyet verilmemiştir. Konuyla ilgili gerekli tedbirler alınmış olup, kontrol süreçleri sonrasında sistemimiz normal işleyişinde döviz alım-satım işlemlerine tekrar açılacaktır. Kamuoyunun bilgisine saygıyla sunulur."

Birileri göstere göstere milletin parasını çalıyor, göstere göstere devlet bankası hortumluyor. Hala ve hala bunları savunanlar gerçekten vatan hainidir benim için. Şimdi banka çıkar yarın işlemleri iptal ettik der olur biter. Parayı götüren, çuvalla para götürdüğü ile kalır. Bizde 3 kuruş para kazanacağız diye kendimizi yırtarız. Yazıklar olsun be, böyle hainlik, böyle hırsızlık görmedim ben...

• Beğen
Tepkiler: Haydar66 ve Adil_d
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...