ERKUNT HAŞMET 110 TAVSİYE EDERİMİSİNİZ ?

Bazılarıda Tam tersini diyor hantal değil yakıtı kokluyo ama şanzıman ve klima sıkıntısı var diyor . Bizim Türk çiftçilerine traktör beğendiremiyoruz her traktörün bi arızası var bakalım ç
Bilmiyorum biz 80.4 kullanıyoruz servisteki usta ve balyada kullanan bi adam ki o da önce 80 lik kullanmış böyle diyor .bir de çorumlu biçerci vardı 2012 den beri kullanıyoruz bi sıkıntısı yok dedi.klima deyince aynen sıkıntı büyük.
Şanzıman ne sıkıntı vermiş ki? Senkromenç h,l geçişleri falan mı

Bilmiyorum biz 80.4 kullanıyoruz servisteki usta ve balyada kullanan bi adam ki o da önce 80 lik kullanmış böyle diyor .bir de çorumlu biçerci vardı 2012 den beri kullanıyoruz bi sıkıntısı yok dedi.klima deyince aynen sıkıntı büyük.
Şanzıman ne sıkıntı vermiş ki? Senkromenç h,l geçişleri falan mı

Buçuklu vitesi sıkıntılıymış .
Vites kolunu dişlilere bağlayan demir ne bilmiyorum ama o kırılıyormuş 50 sorundan 30 u bunlar ve klima

Yerli traktörler böyle sorunlar açabiliyor bu sadece erkunt için değil ki ithaller açarsa daha büyük sıkıntı.80.4 ün kapı patladı 650 ye servis değiştirdi servis aynı zamanda kubota ve hattatada bakıyor.kubota olsaydı 1500e yakın olurdu dedi.artık mekanik olursa siz düşünün