Sayfa 2/2 BirinciBirinci 12
26 sonuçtan 16 ile 26 arası gösteriliyor
    darende44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı kerem.donmez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cins guzele benziyor Abi bizde soruyoruz soylemiyor kimse bize hangisi diye ekip satacaz ama bizim burdaki millet mal satmayalim diye cinisini demiyor kimseye
    Sen bu resmi kaydet ve bundan başkasını ekme bende hersene değişik bir çeşit ekerim deneme amaçlı prosed novelya diye birşey ekdim 8 sıra randıman iyi değil bunu 7 .yi toplayacaz onu daha bir fiyatıda pahalı ucuz değil

kerem.donmez teşekkür etti.

Alıntı darende44 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen bu resmi kaydet ve bundan başkasını ekme bende hersene değişik bir çeşit ekerim deneme amaçlı prosed novelya diye birşey ekdim 8 sıra randıman iyi değil bunu 7 .yi toplayacaz onu daha bir fiyatıda pahalı ucuz değil
    Peki nereden temin edebiliriz ...

kerem.donmez teşekkür etti.

kerem.donmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Anladım Abi iyi cins bulmak mesele bizde orhangazi tarafina bakacaz acik tarla olursa orda fasul ekip bicecez.

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

darende44 teşekkür etti.

kerem.donmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı xperia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pazar yeri yalova kapalı hazar yerinde mi
    Abibm benim ciftlikkoyde yerlerim kapalidan almadim o kadar paramda yok oraya gerekte yok orta it kopuc cakal cok herpazarsa oylesi varda orasi merkez pazar diger gunler herkes farkli farkli yerde bi ciftlik koyde basladik orda yerlerimi buyuttum ben yetiyo bana 3 gun

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı yenikentli123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki nereden temin edebiliriz ...
    Biz burada bir tohumcu var ya ondan alırız yada bizim Malatya ponkobirlik koparatif getiriyor oradan alırız
    Ama internette Malkoç tarım diye biryer var oradan da sipariş verebilirsiniz tohumu alırken basalin isimli ot ilacı var onuda almayı unutmayın çünkü bulunmuyor bende bulamadım bir arkadaşıma köyde buradan sipariş verdik geldi Sakarya'dan Malatya ya Malatyalı yım ama kayısı dan başka her ürünü yetiştiriyoruz

kerem.donmez, yenikentli123 teşekkür etti.

Biz burada bir tohumcu var ya ondan alırız yada bizim Malatya ponkobirlik koparatif getiriyor oradan alırız
    Ama internette Malkoç tarım diye biryer var oradan da sipariş verebilirsiniz tohumu alırken basalin isimli ot ilacı var onuda almayı unutmayın çünkü bulunmuyor bende bulamadım bir arkadaşıma köyde buradan sipariş verdik geldi Sakarya'dan Malatya ya Malatyalı yım ama kayısı dan başka her ürünü yetiştiriyoruz
    Koruyucu ürünler neler kullanıyorsunuz ot ilacı Ekim sonrasimı atılıyor gübreleme hakkında da bilgi alalım ☺️

darende44 teşekkür etti.

Alıntı yenikentli123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Koruyucu ürünler neler kullanıyorsunuz ot ilacı Ekim sonrasimı atılıyor gübreleme hakkında da bilgi alalım â�ºï¸
    Evet söylediğim ot ilacı çıkış sonrası atlıyor bitki 2 /3 yapraklı iken
    araştırmalarım da fazla azotun kök çürüklüğü ne neden olduğunu öğrendim onun için dekara 50 kg 4 /15 gübre uyguladık bitki kökü odunlaştiktan sonra 15 kg üre uyguluyorum her 15 günde bir sülfat la üreyi eşit miktarda karıştırıp 10 kg olacak şekilde damlama ile veriyoruz
    Fungusit olarak anracol combi kullanıyoruz bitki çiçekten itibaren her 3 haftada bir hastalık bulaşmadan uyguluyorum ama oda yasaklandı seneye yeni altarnatif bir fungusit bulmam lazım bildiğin birşey varsa önere bilirsin gelecek yıla benim için
    Ha birde başıma yeni geldi acayip kırmızı örümcek daladı bunun içinde bundan sonra fungusit ile beraber insektisid uygulayacağım

çiftcigardo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Evet söylediğim ot ilacı çıkış sonrası atlıyor bitki 2 /3 yapraklı iken
    araştırmalarım da fazla azotun kök çürüklüğü ne neden olduğunu öğrendim onun için dekara 50 kg 4 /15 gübre uyguladık bitki kökü odunlaştiktan sonra 15 kg üre uyguluyorum her 15 günde bir sülfat la üreyi eşit miktarda karıştırıp 10 kg olacak şekilde damlama ile veriyoruz
    Fungusit olarak anracol combi kullanıyoruz bitki çiçekten itibaren her 3 haftada bir hastalık bulaşmadan uyguluyorum ama oda yasaklandı seneye yeni altarnatif bir fungusit bulmam lazım bildiğin birşey varsa önere bilirsin gelecek yıla benim için
    Ha birde başıma yeni geldi acayip kırmızı örümcek daladı bunun içinde bundan sonra fungusit ile beraber insektisid uygulayacağım
    Baskan sebze isi ayni bebek gibi takip edeceksin

ahmet35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kornişon (turşuluk salatalık) ekimine devam. Bahar ekiminde ilaç kalıntısı oldu ihracattan geri döndü ayağına milleti korkuttular. Güz ekimi için korkmuştuk ama son anda bi kumar oynayıp ektik. İyi ki ekmişiz. Şu an birinci 3 lira ikinci 1 lira üçüncü 50 kuruş. Bu fiyat 1 haftaya kadar değişir. Geçen yıl altın çağını yaşadık bu yıl da öyle görünüyor.
    İzmir-Kiraz

yenikentli123 teşekkür etti.

Alıntı ahmet35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kornişon (turşuluk salatalık) ekimine devam. Bahar ekiminde ilaç kalıntısı oldu ihracattan geri döndü ayağına milleti korkuttular. Güz ekimi için korkmuştuk ama son anda bi kumar oynayıp ektik. İyi ki ekmişiz. Şu an birinci 3 lira ikinci 1 lira üçüncü 50 kuruş. Bu fiyat 1 haftaya kadar değişir. Geçen yıl altın çağını yaşadık bu yıl da öyle görünüyor.
    İzmir-Kiraz
    Seraya mı ekiyor sun Ahmet :s

ahmet35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı xperia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seraya mı ekiyor sun Ahmet :s
    Yok. Tarlaya açık ekim

Sayfa 2/2 BirinciBirinci 12