Case jx 75 c mi kubota m7040 mı

tabiki Farmal 75C

Resimler ve ekler

• 20180606_183322.jpg
    20180606_183322.jpg
    2.3 MB · Görüntüleme: 196
  • Beğen
Tepkiler: FEBRUCCİNİ
Yakıt ve sağlamlık olarak kubota üstün. Kubota 4 silindir 3.33 hacim 71 hp motoruyla öne çıkıyor. 16 valfli motora sahip traktör olması, manevra kabiliyeti ve konik dişli ön aks, yüksek hidrolik debisi, sorunsuz şanzımanı, seri bir traktördür kullanım zevkide olacaktır. Ha birde japon malı olması en büyük artısı. Casenin JXC serilerinin en büyük avantajı iveco motor olması,maks torkun yüksek olması ve parça durumu. Yoksa o beğenmedikleri Nh'ler gibi koç montajlıyor. Çok kararsız kalırsanız koltuklarına oturup bir tur atın hangisi içine sinerse onu koy kapına.

Deutz fahr 4080E yi araştırdınız mı? Yakıt, sağlamlık ve donanım olarak case ve kubota dan aşağı kalmaz. 30+15 şanzuman, 6 hidrolik çıkış, 3500kg kaldırma kapasitesi var. Yoldaki hızı case ve kubota dan fazladır.
Forumda deutzla ilgili şikayetleri okudum.burdada sorunlu deutzlar gördüm sanayide .parça fiyatlarıda biraz fazla.o yüzden soğudum deutzdan.

Yakıt ve sağlamlık olarak kubota üstün. Kubota 4 silindir 3.33 hacim 71 hp motoruyla öne çıkıyor. 16 valfli motora sahip traktör olması, manevra kabiliyeti ve konik dişli ön aks, yüksek hidrolik debisi, sorunsuz şanzımanı, seri bir traktördür kullanım zevki de olacaktır. Ha birde japon malı olması en büyük artısı. Case nin JXC serilerinin en büyük avantajı iveco motor olması, maks torkun yüksek olması ve parça durumu. Yoksa o beğenmedikleri Nh' ler gibi koç montajlıyor. Çok kararsız kalırsanız koltuklarına oturup bir tur atın hangisi içine sinerse onu koy kapına.
Hacı abim, geçen yıl 2. el 7040 ve sıfır 9540 alındı.
Performans olarak 75 C,
56 kw, 309 n.m. tork, %38 tork yedeği bulunuyor.
1500-2600 rpm devirleri arası gazlayabiliriz.
Kubota yakıt grafikleri 1600-1900 rpm arası en az yakıt bölgesi bulunuyor.
Çeki demiri gücünde yaş sürümde case ih .

Resimler ve ekler

• M7040-M6040-M8540-M9540-ROPS.pdf
    3.5 MB · Görüntüleme: 71
  • m40.pdf
    683.7 KB · Görüntüleme: 27

case 75 c ile case 90 max pro arasında güç dışında max pronun ne gibi eksileri var 75 c den.Yani 75 c var ken 90 max pro almak mantıksızmı..
Sizde belirtmişsiniz arada 15hp güç var. iveco motor farkı olsa nolcak biri 90 lik diğeri 75 lik zaten, sizin işinize hangisi lazimsa onu tercih edin

300-350 Dekar kadar yer işliyorum.Bunun 70 dekarı sulu..Şimdiye kadar hep tt 55 çeker ile zorlaya itekleye yaptık.Artık iş zor gelmeye başladı.Önümüz sene nasip olursa değiştirecez.Casede karar kıldım ama 75 c bana yetermi diye düşünüyorum.Yoksa 90 lık dahamı iyi olur bilmiyorum.Almışken bir kere alıp uzun yıllar kullanmak amacım.