Sayfa 2/2 BirinciBirinci 12
19 sonuçtan 16 ile 19 arası gösteriliyor

Alıntı altanasc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben 20 yılda 4 mf eskittim ne hars ın h sini ne erkuntun e sini gördüm bir yerinde arka kovan dişli grbu hidrolik hemaydı
    Sen civataları iyi sıkıstır kardeş diğer konuları boş ver

Ben 20 yılda 4 mf eskittim ne hars ın h sini ne erkuntun e sini gördüm bir yerinde arka kovan dişli grbu hidrolik hemaydı
    Sen civataları iyi sıkıstır kardeş diğer konuları boş ver
    20 yil kullandigin traktoru bir daha incele arkasinda uzelin urettigi motorlarda erkunt yazmayanmi var ? Disli gurubu hars olmayan mi var isleme tezgahinda bloklari isleyen ve hidrolik pompalari hemanindir bazilarinin hidrolik bloklari demisas tir en son cikan sanziman bloklari doktastir simdi bunuda aklina sok tamammi herhangi bir 265 285 i incele ondan sonra goruselim 3 yıl ustalık yaptim sabahtan aksama kadar massey soktum onunden arkasina k.milinin bilyasindan direksiyonuna soruyorsunya.masseyin direksiyon kutusunun markasi nedir ?? Ben hemaya kotümü dedim hayir. sadece telefonda bilgi aldigimi ve ceer olup olmadigini sordum olmadigini soylediler. Yeni uretilecek bir traktor hakkinda oz elestiri yaptim merakı olan arkadasa bilgi verdim konu sahibine bunun neyi yanlis neyi eksik bunun arkadas dengesizin teki sulaleme kufur ediyor saygisizca ukalaca trakkulubun muhendisi yaziyor buna guluyorsunuz bu kadar kolaymi insanlarin dusunceleri ile oynamak dalga gecmek dogruları duyunca kzariyor bi tarafiniz ben allaha havale ediyorum dahada baska birsey yazmak istemiyorum.

altanasc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Black.Boyss.37 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    20 yil kullandigin traktoru bir daha incele arkasinda uzelin urettigi motorlarda erkunt yazmayanmi var ? Disli gurubu hars olmayan mi var isleme tezgahinda bloklari isleyen ve hidrolik pompalari hemanindir bazilarinin hidrolik bloklari demisas tir en son cikan sanziman bloklari doktastir simdi bunuda aklina sok tamammi
    üretimi devam ettirmek için 2006 dan sonra Batık zamanlarında nerden ne buldularsa topladılar dönen tezgahları sen bilmezsin boş ver celallenmeye gerek yok üzmeyelim birbirimizi

üretimi devam ettirmek için 2006 dan sonra Batık zamanlarında nerden ne buldularsa topladılar dönen tezgahları sen bilmezsin boş ver celallenmeye gerek yok üzmeyelim birbirimizi
    Kimseyi uzmeye calistigim yok usta ben hepsini biliyorum herseyini biliyorum uzelin emin ol ben bulundugum noktaya kolay gelmedim burada yazacak cok sey var lakin yazamiyorum yetkim yok beni forumda cani gonulden taniyan arkadaslarim dostlarim tavsiye ettigim traktoru tereddud etmeden alip kullanan insanlar var. Kimsenin kimseden ustunlugu yok fakat herkez yerini bilmeli.tartismak benim isim elestiri almak benim isim cunki kendimi daha iyi gelistiriyorum elestirldigim zaman. Fakat kufurlu konusmak klavye delikanliligi bunlar ayip seyler ben allaha havale ediyorum o arkadasi gencligine bagisliyorum fakat moderator gerekeni yapsin.

Sayfa 2/2 BirinciBirinci 12

Konu Etiketleri