Ziraat mühendisliği kazandım (bitki koruma) Lisans.

Merhaba arkadaşlar ben Hasan Hüseyin
Ziraat mühendisliği Bitki koruma bölümünu kazandım nasıl iş olanağı varmı?

kafanı çalıştırırsan iyi usta tabi birazda imkan meselesi heralde bizim burda 6-7 tane zirai ilaç dükkanı var sadece 1 tanesi ziraat mühendisi gerisi diploma kiralama. hepside parayla oynuyo hemde toprak falanda yok şunu at bunu ek. para kazanmadıkları dönem yok. nohut ekimiyle başlıyolar geri buğday ekimiyle kapatıyolar. 3 ay kışında firmaların bedava tatillerinde geziyorlar seminer ayağına.

• Beğen
Tepkiler: 7066
Merhaba arkadaşlar ben Hasan Hüseyin
Ziraat mühendisliği Bitki koruma bölümünu kazandım nasıl iş olanağı varmı?

Tebrik ederim..

"Ziraat mühendisliği Bitki koruma bölümünu kazandım nasıl iş olanağı varmı?" Bu sorunun cevabı sende..! İyi bir "BİTKİ KORUMA MÜHENDİSİ" olursan, sadece Türkiye de değil, nerede olursan "iş" var.

Yani hayat sana şu an "yeni" başlıyor. Bunun için sana "BAŞARILAR" dilerim..

• Beğen
Tepkiler: 7066

Tebrik ederim ben de tarım ekonomisi yüksek lisansı kazandım

Tebrik ederim..!
Yüksek lisansını nerede yapacaksın?
Birde... Gençlere tavsiyem eğer İngilizce bilmiyorsan(yanında başka dil de olursa dadından yenmez) mutlaka bu dili öğrenmeleridiröğrenmeleri. "Pratik yapamıyorum. Onun için İngilizce öğrenemem" mazeretini asla kabul etmem. Dünya artık o kadar küçüldü ve yakınlaştı ki, evinde kendi odanda otururken pek ala pratik yapabiliyorsun artık.

O zaman sorun ne? Tek sorun; "yapamam, beceremem" mazeretlerini kaldırıp, geleceğini ilmek ilmek örmeye kalıyor.

BAŞARILAR DİLERİM..!

• Beğen
Tepkiler: kandemir_06
Tebrik ederim..!
Yüksek lisansını nerede yapacaksın?
Birde... Gençlere tavsiyem eğer İngilizce bilmiyorsan(yanında başka dil de olursa dadından yenmez) mutlaka bu dili öğrenmeleridiröğrenmeleri. "Pratik yapamıyorum. Onun için İngilizce öğrenemem" mazeretini asla kabul etmem. Dünya artık o kadar küçüldü ve yakınlaştı ki, evinde kendi odanda otururken pek ala pratik yapabiliyorsun artık.

O zaman sorun ne? Tek sorun; "yapamam, beceremem" mazeretlerini kaldırıp, geleceğini ilmek ilmek örmeye kalıyor.

BAŞARILAR DİLERİM..!
Antalya akdeniz üniversitesi ingilizceyi gelistiricem

• Beğen
Tepkiler: Sait öztürk