Arkadaşlar deutz 87 almayı düşünüyorum kullanan arkadaşlar tavsiye edermisiniz,,,

Bizim köyde biri aldı 2 sene kullandı 2 kere şanzıman dağıttı önler kilitlemiş motor yaptırdı valla yalan olmasın 30 bin mi ne masraf etti parçaları pahalıymış 40 +40 vitesmi neydi tam hatırlamıyom takasa verdi tümosan 105 lik aldı.kullanım hatasıda olabilir deutuzun arızaları 55 e saymışlar takasta

Slm arkadasim bn 2011 den beridir kullaniyorum. Motor 3700 saatte suan fabrika lastikleri uzerinde. Ful elektronik modeli olan yani 45+45 vitesli her vitesi dugme ile 3 e boler. Yakitla sikintin olmaz memnun kalirsin. Ancak ucuz mazot kullanma euro dizel ve kaliteli kullan ucuz mazot sikinti yaratabilir. Traktor kompakt bir traktör. Yanlis hatirlamiyorsam 3750 kg gelmisti kantarda tarttirmistim bu yonuyle cok agir islerde hafif kalabilir. Atak bir traktordur . Max tork degeri 1400 devir dir. Yolda ve ıvır zıvır islerde emsal traktorlere oranla gayet az yakar . Orjinal 90 hp diye gecer. Cizer pulluk kültivatör performansı yakiti iyidir . Traktor hafif oldugu icin bosken ziplama yapar dikkatli kullanirsan gayet guzel bir seridir. Aklina takilan sorularin varsa yanitlarim yazabilirsin.