Landini 9880 sizce alınırmı

Serhan reis bu senin 5 h lere benzemiyor. Senin 5 h ile alakası bile yok çift pto var arkasında câr var senin motorun yapmadığı işi yapar eski landinilerin yenileriyle alakası bile yok. Bende 5h100 vardı sattım memnumdum ama 8860 ın verdiği tadı vermiyor 8860 gibide cekiş yok suan durumum olsa 9880 i alırım

Yenileri hafif kepçe traktörü oluyor, esnek motor, yumuşak sarsıntısız hareket için, eskiler toprak işleme traktörüydü. :)

• Beğen
Tepkiler: 'Ahmet ARSLAN'
Serhan reis bu senin 5 h lere benzemiyor. Senin 5 h ile alakası bile yok çift pto var arkasında câr var senin motorun yapmadığı işi yapar eski landinilerin yenileriyle alakası bile yok. Bende 5h100 vardı sattım memnumdum ama 8860 ın verdiği tadı vermiyor 8860 gibide cekiş yok suan durumum olsa 9880 i alırım

Onur 3085 in tadını vermiyor fakat konfor olarak çok iyi 12 saat çalışmada hiç yormuyor yakıt olarak emsallerine göre iyi bnde memnunum 5h 100 den

Fikrim yok 2017 model geçen sene aldım kubota ile arasında git gel yapıp landinide karar kıldım ama fena değil iyi traktör beğendim 3085 e göre nadasta 400 gram fazla yakıyor 300 saatte daha
3085 ten daha iyidir. Yakıt olarak 550 600 saatte düşer bende aynı sorundan yakınmıştım 1 ful depoya 1 bucuk 2 litre yağ koydum pistonlar kurum yapsın diye 500 saatte yakıt cok azaldı. Landini yakıt yakmaz cekiş süper. Ben hep carlı landini kullandiğim için carsız bana biraz baygın gibi geldi. Pompa ayarı yaptık 5h 100 e 1 bucuk vites fark atıyor. Sattığım için pişmanım. Suan satsam kârım olurdu. Aldığım paraya verdim ama çok ayrı bi motor 5h piyasadaki çoğu traktörden üstün benim gözümde landiniden gerisi fıss ne deutuz ne jhondere ne new hllland nede kubota. 21 yıldır landini kullanıyoruz. 8860 ım 10.700 saatte daha tık demedi önceki landini lerde aynı şekilde 8865 imde maşallahı var 5 h yide 1030 satte sattım ondada bitek pompa ayarı için usta cağırdım. Suan massey markası olarak 4708 var harika traktör onlarda.

3085 ten daha iyidir. Yakıt olarak 550 600 saatte düşer bende aynı sorundan yakınmıştım 1 ful depoya 1 bucuk 2 litre yağ koydum pistonlar kurum yapsın diye 500 saatte yakıt cok azaldı. Landini yakıt yakmaz cekiş süper. Ben hep carlı landini kullandiğim için carsız bana biraz baygın gibi geldi. Pompa ayarı yaptık 5h 100 e 1 bucuk vites fark atıyor. Sattığım için pişmanım. Suan satsam kârım olurdu. Aldığım paraya verdim ama çok ayrı bi motor 5h piyasadaki çoğu traktörden üstün benim gözümde landiniden gerisi fıss ne deutuz ne jhondere ne new hllland nede kubota. 21 yıldır landini kullanıyoruz. 8860 ım 10.700 saatte daha tık demedi önceki landini lerde aynı şekilde 8865 imde maşallahı var 5 h yide 1030 satte sattım ondada bitek pompa ayarı için usta cağırdım. Suan massey markası olarak 4708 var harika traktör onlarda.

Onur pompa ayarını duydum çekiş fena değil ama duman çok atıyor pompa ayarı bunu düşür diyorlar çekiş artarmı peki

Duman olayını yaşamadım ben gücü baya artıyor servis pompayı açıyor çok açarsa duman atma olur ssrvis ayarlıyor ince bi ayar yapıyor pompacı yaparsa biraz daha açar fazla çeksin diye o zaman duman atar

Massey Ferguson lisans lı bir çok yerinde amblemini görebilirsiniz .
Sorunsuz ,çekisi güzel ama yedek parça olayında günümüz traktörleri ile yarışır.
Jd İçin fiyatlardan yakınırken News Holland servisinde şanzıman arızalı 9880 tamir bedeli 32 000 tl sahibi hurdaya çıkarmayı düşünüyormuş. bizde olsa 20 k geçmez dediler.

Ne yapmış sanzımana 32 bin lıralık? Arkadaş 7860 ın şanzımanını komple sardırdı. O kadar tutmadı
Gübre cekerken 2nci vites dislisi.sarıyor sonra bu 3 e 4 dede takıyor onlarıda sarıyor