YENİ NEW HOLLAND TT4.65 4X4 YOL HIZI

Yakıt öyle aşırı fark etmez mesala aynı yolda biri 100ltre yakar tek çeker çift cekerderde 103/105 arası değişir tahminimce
İkinci dez avantaj ise lastik eskidiginde çift çeker iyi bir marka 2000 den aşağı olamaz tek çeker de 500tl ye alınır
Ama satınca senin tek çeker galeride boynu bükük durur seddarın oğlu feddar sorar ama çift çeker gelen yapışır kasıla kasıla durur galeride

Abi biz temiz kullandığımız için sıkıntı olmuyor. Ben bayiye verdiğim traktörü, bayi 2 gün içinde sattı. Temiz motor her türlü gider. Şuan almayı düşündüğüm makinenin tek çekerinin sıfırı 94 bin tl çift çekeri ise 112 bin tl. Uygun fiyatlı çift çeker bulursam değerlendiririz her türlü.

Valla ben kendinede dedim kullanmasak bile çift çeker alalım dedim hiç ses çıkarmadı. Acelemiz yok sezon bitti baharada alırız yaza da. Yalnız onun kafasına takılan şu mesela yolda aynı beygir gücüne sahip çift çeker ile tek çeker aynı yakıtı mı yakar yoksa çift çeker mi fazla yakar çeker kapalı olsa bile.

Biliyorum abı hepsine baktım. [emoji28] Yazdım adama ama dönüş yapmadı daha. Biride üstüne 20 istiyor 20 vermem dedim.
Numarayı ara sen direk mesaj atma [emoji2]

Selamlar kardeşim. Babamda 83 model düz 240 lik vardı artık miadi ni doldurmuş tu, ilçede ki Galeri nin birinde 2011 model Mahindra 5500 gördüm, 1750 saatte kabinli ön çamurluk lari bile vardı, fotoğraf larda pırıl pırıl duruyordu fiyatı da uygundu 21000₺. Markayı araştırdım Amerika da kullanıcılarının çok memnun olduğunu vs hep böyle olumlu şeyler okudum. Tek soru işareti bilmediğimiz bir marka olması. Sonra babama dedim git bi bak bakalım şu motora, oda gidi gitmez pek beğenmiş Ferguson 14 e üstüne de 6.5 vermiş pazarlagini yapmış. Köyden bazıları adı sanı bilinmedik bir marka niye aldın demişler ama babam traktör u çok beğeniyor yaklaşık bir ay dir kullanıyor. Geçenlerde köye gittiğimde yakından inceledim çok kemikli ve işçiliği sağlam bi makinaya benziyor kabini konforu da hoşuma gitti. İnşallah bı sıkıntısı da çıkmaz. Resmini attım. x5_606134217hfu-1.jpg

Selamlar kardeşim. Babamda 83 model düz 240 lik vardı artık miadi ni doldurmuş tu, ilçede ki Galeri nin birinde 2011 model Mahindra 5500 gördüm, 1750 saatte kabinli ön çamurluk lari bile vardı, fotoğraf larda pırıl pırıl duruyordu fiyatı da uygundu 21000₺. Markayı araştırdım Amerika da kullanıcılarının çok memnun olduğunu vs hep böyle olumlu şeyler okudum. Tek soru işareti bilmediğimiz bir marka olması. Sonra babama dedim git bi bak bakalım şu motora, oda gidi gitmez pek beğenmiş Ferguson 14 e üstüne de 6.5 vermiş pazarlagini yapmış. Köyden bazıları adı sanı bilinmedik bir marka niye aldın demişler ama babam traktör u çok beğeniyor yaklaşık bir ay dir kullanıyor. Geçenlerde köye gittiğimde yakından inceledim çok kemikli ve işçiliği sağlam bi makinaya benziyor kabini konforu da hoşuma gitti. İnşallah bı sıkıntısı da çıkmaz. Resmini attım.Ekli dosyayı görüntüle 32409
Mahindra 5500 hakkında pek bilgim yok ama mahindra markası gerçekten kaliteli. Sağlam işçilik yakitta az. Fiyatlarıda uygun. Kendi emsali traktörlerden daha yapılı ve çekişi üstün. Biz 2 tane aldık 1 hafta arayla. Bizede neler dediler valla çok memnunuz. Allah sizede kazasız belasız kullanmak nasip etsin reyiss.

Ben Kullanıyorum. 47 bin iyi gibi. Kaç saatte? Bende bunu verip 4.55 Power shuttle'li almayı düşünüyorum. Planlarımız arasına aldık.

İyi günler Sefa Bakırcı t4.50 tekceker 700 saatte klimalı kabinli shuttle'li.Ben Afyon dayım buralarda yakında kullanan hiç yok. Nasıl traktör bilgi verir misiniz.

İyi günler Sefa Bakırcı t4.50 tekceker 700 saatte klimalı kabinli shuttle'li.Ben Afyon dayım buralarda yakında kullanan hiç yok. Nasıl traktör bilgi verir misiniz.

Traktör herşeyiyle güzel gerek çekiş gerek konfor gerek yakıt tüketimi. Frenleri harika yeni nesil arabaların freni gibi. Vitesleride aynı şekilde taksi vitesi gibi yumuşak. Ben TT50 den geçtim TT4.50 ye çekiş olarak TT4 biraz daha üstün kalıyor TT ye göre. Konfor olarak da çok fark var. Şimdi ben satılığa çıkardım Allah nasip ederse bunu satıp TT4.55 veya TT4.65 alacağım.