2018 Hattat 285 S 82 Beygir İnceleme

Traktör genel olarak eh işte fena sayılmaz . Ancak levye veya shuttle olmaması , 12+4 vites seçeneğine sahip olması , hidrolik kolunun dana gözü olması ve egzos borusunun ortada durup yan tarafa alınmaması traktörün eksikleri olarak göze çarpıyor. Muhtemeldir ki pek tercih sebebi olmayacak bu motor . Muadillerine bakmakta fayda var..

Traktör genel olarak eh işte fena sayılmaz . Ancak levye veya shuttle olmaması , 12+4 vites seçeneğine sahip olması , hidrolik kolunun dana gözü olması ve egzos borusunun ortada durup yan tarafa alınmaması traktörün eksikleri olarak göze çarpıyor. Muhtemeldir ki pek tercih sebebi olmayacak bu motor . Muadillerine bakmakta fayda var..

Tek arıza yapmasında egsoz orda olsada olur.Benim şahsen çok hoşuma giden klasik bir model.

• Beğen
Tepkiler: murat1919
Hattatin klasik serisi sade dizayn edilmiş.sizin söylediğiniz özellikler modern serilerde mevcut.ben ce her kesime hitap etmek için iki tip traktör üretiyorlar.

• Beğen
Tepkiler: _çiftçi_
Hattatin klasik serisi sade dizayn edilmiş.sizin söylediğiniz özellikler modern serilerde mevcut.ben ce her kesime hitap etmek için iki tip traktör üretiyorlar.

Klasik seri üretilmesi sadece kaporta için geçerli . Alt düzen için geçerli değil. Teknik olarak biraz daha geliştirse fena olmadı 12+12 , kurt ağızı kollar , egzos konumlandırması gibi.. Ayrıca traktörü tanıtan arkadaş sürüşünü de pek beğenmemiş.

Güzel inceleme olmuş teşekkürler. Traktör standart yerli traktörler gibi.

Yalnız şuna takıldım, direksiyon altındaki kol tavşan tosbağa kolu tamam, fakat kolun altındaki bilgilendirme etiketine tavşan tosbağa resimleri arasında bir de Stop yazısı var. Ne yani şimdi insan traktörü stop ettirmeden nasıl takacak buçuğa.

Yani buçuk vites arasında stop mu var??

Güzel inceleme olmuş teşekkürler. Traktör standart yerli traktörler gibi.

Yalnız şuna takıldım, direksiyon altındaki kol tavşan tosbağa kolu tamam, fakat kolun altındaki bilgilendirme etiketine tavşan tosbağa resimleri arasında bir de Stop yazısı var. Ne yani şimdi insan traktörü stop ettirmeden nasıl takacak buçuğa.

Yani buçuk vites arasında stop mu var??
İlk çalıştırmada belki o kolu boşa alarak çalışıyor dur onun için olabilir

• Beğen
Tepkiler: İSMAİL TUTAR