Bugdayda yabanci ot ilacı

Verime bariz etkisi olacağını bende tahmin etmiyorum fakat dane kalitesine etkisi tartışılabilir. Yakın tarlalar da aynı gün ve şartlarda deneme yapacağım. Fakat yöremizde pas ilacını 2 defa atmanın faydalarıni gördük. Özellikle septorya için duett diğer pas hastalıklarına opera Max i tavsiye ederim bariz farkı gorduk. Bu yıl maliyetler fazla şapkayı önümüze koyup düşüneceğiz.

Bende bu yıl bazı parçalara 2 defa pas attım fark var. Fakat kaliteli ilaçlar atmayacağım bu yıl ikiside denendi fark göremedik. Tabi sene seneye tutmaz

Bende kelt aldim dün ziraatten son ilaçlar 320 lira. Yeni gelicekler 420 liradan satilacakmis. Ziraatcilerde 400 lira suan. 25 dönüme atıcam umarım sıkıntı olmaz.

Çok iyi fiyata almışsınız Ben bugün Lülebburgaz da sordum 450 ile 485 tl arasında fiyat verdiler
Benimde kafam çok karışık Buğdayı ektikten sonra çıkış öncesi hesaplı ilaç olarak Hammer ile Gainer arasında kaldım

trakkulup.net

Arkadaşlar bu kelt denen ilaç pahalı ve ayni zamanda geçen yıl problem yaşayanlar olmuştu.bununl birlikte girdi maliyetlerinin bukadar fazla ve kârımızın da bir okadar az olduğu zor günler geçirmenize rağmen neden pahalı ve riskli bir yabancı ot ılaci üzerine bukadar yogunlasiliyor anlamış değilim.
Bir sürü uygun gramlık ilaçlar var.neden değerlendirilmiyor!

Arkadaşlar bu kelt denen ilaç pahalı ve ayni zamanda geçen yıl problem yaşayanlar olmuştu.bununl birlikte girdi maliyetlerinin bukadar fazla ve kârımızın da bir okadar az olduğu zor günler geçirmenize rağmen neden pahalı ve riskli bir yabancı ot ılaci üzerine bukadar yogunlasiliyor anlamış değilim.

Gramlık ilaçlar kırmızı köklü karaçimi öldürüyor mu İskender abim. Özellikle yoğun şekilde kanola tarımı yapılan alanlarda görülüyor.

Gleen atardık önceden. Ama fayda göremez olduk. Geçen yıl ben kullandım ve sorun yaşamadım. Axiel atanlar 100 kg aldı ben yanında 250 aldım. Ki adamın günresinide ilacınıda ben attım... Bu farkı görünce nasıl atmayayım tekrar iskender???

• Beğen
Tepkiler: Gürcan Koç

İlaç makina marka modele göre değişiyor basınç ayarı en doğrusu sizin bildiğiniz ayar memeler tjet ise içlerinden bir tanesi aynı basınçta attığınızdan fazla atar ben öyle yapıyorun toprağı yıkayıcı özelliği var zaten bu attığınız ilaç toprakta film tabakası yapıyor bol su ile atılıyor