Sayfa 3/3 BirinciBirinci 123
44 sonuçtan 31 ile 44 arası gösteriliyor
    ASARCIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı İNCİ TARIM İLAÇLARI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bolu Düzce Sakarya bölgesi yoğun bir şekilde kullanır
    Buğday sonrası ekilen figide etkilemiyor

Yağmur çok yağarsa ilaç yıkanıyor ertesi sene ekilen ürünlerde sıkıntı olmuyor

ASARCIKLI teşekkür etti.

ağayamüsade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Güçlü-18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ağam 70 dönüme yeten bu ilaç kaç litre ve dekara ne kadar atiyorsunuz. Ayrıca bu ot ilacı ile gübre taşın mikro veya 10-10-10 gibi sıvı gübresini kardeslenme döneminde versem yeterli mi. Ph düzenleyici kullanmalimiyim ne önerirsiniz. Malum ilk defa ekin ekecegim ve ilaç atacağım
    Kardeşim ilacın şuanki fiyatı biraz pahalanmıştır. 5 litrelik şişede bana dekar maliyeti 1,7 lira oldu. Bu arada ben tüm yaprak gübrelerini denedim isabion gbi pahalı gübrelere varıncaya kadar gereksiz para kaybı ben kullanmıyorum öyle şeyler kök boğazı pası atıyorum. Bana kalırsa o ilaçlarda bazen gereksiz. Bu sene 1-2 parçaya sadece ot ilacı atıp deneme yapacağım. Sen sen ol yaprak gübresine para verme tavsiyemdir

Güçlü-18 teşekkür etti.

Alıntı ağayamüsade Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim ilacın şuanki fiyatı biraz pahalanmıştır. 5 litrelik şişede bana dekar maliyeti 1,7 lira oldu. Bu arada ben tüm yaprak gübrelerini denedim isabion gbi pahalı gübrelere varıncaya kadar gereksiz para kaybı ben kullanmıyorum öyle şeyler kök boğazı pası atıyorum. Bana kalırsa o ilaçlarda bazen gereksiz. Bu sene 1-2 parçaya sadece ot ilacı atıp deneme yapacağım. Sen sen ol yaprak gübresine para verme tavsiyemdir
    İsabuonun faydası olmuyormu?

Ümit Ertaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hammer kullanan varmı peki ?

Alıntı Mehmet SAK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İsabuonun faydası olmuyormu?
    Olmuyor. Çinko, isabion, hümikcan(yapraktan yada topraktan) hiçbir faydasını göremedim

Safa Tarım in Corvette ot ilacı (5 litre) şu an 195 ₺

Alıntı İNCİ TARIM İLAÇLARI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Safa Tarım in Corvette ot ilacı (5 litre) şu an 195 ₺
    Cutteng fiyatını biliyormusunuz

Alıntı ibo71 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cutteng fiyatını biliyormusunuz
    Bilmiyorum.

Alıntı ağayamüsade Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olmuyor. Çinko, isabion, hümikcan(yapraktan yada topraktan) hiçbir faydasını göremedim
    Verime bariz etkisi olacağını bende tahmin etmiyorum fakat dane kalitesine etkisi tartışılabilir. Yakın tarlalar da aynı gün ve şartlarda deneme yapacağım. Fakat yöremizde pas ilacını 2 defa atmanın faydalarıni gördük. Özellikle septorya için duett diğer pas hastalıklarına opera Max i tavsiye ederim bariz farkı gorduk. Bu yıl maliyetler fazla şapkayı önümüze koyup düşüneceğiz.

Alıntı kirci02 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Verime bariz etkisi olacağını bende tahmin etmiyorum fakat dane kalitesine etkisi tartışılabilir. Yakın tarlalar da aynı gün ve şartlarda deneme yapacağım. Fakat yöremizde pas ilacını 2 defa atmanın faydalarıni gördük. Özellikle septorya için duett diğer pas hastalıklarına opera Max i tavsiye ederim bariz farkı gorduk. Bu yıl maliyetler fazla şapkayı önümüze koyup düşüneceğiz.
    Bende bu yıl bazı parçalara 2 defa pas attım fark var. Fakat kaliteli ilaçlar atmayacağım bu yıl ikiside denendi fark göremedik. Tabi sene seneye tutmaz

EDIRNE ABALAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı ersenacar2234 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Havsa ziraatten geçen hafta aldım 320 tl idi.
    Bende kelt aldim dün ziraatten son ilaçlar 320 lira. Yeni gelicekler 420 liradan satilacakmis. Ziraatcilerde 400 lira suan. 25 dönüme atıcam umarım sıkıntı olmaz.

Özcan_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Benimde kafam çok karışık Buğdayı ektikten sonra çıkış öncesi hesaplı ilaç olarak Hammer ile Gainer arasında kaldım

Özcan_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı EDIRNE ABALAR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende kelt aldim dün ziraatten son ilaçlar 320 lira. Yeni gelicekler 420 liradan satilacakmis. Ziraatcilerde 400 lira suan. 25 dönüme atıcam umarım sıkıntı olmaz.
    Çok iyi fiyata almışsınız Ben bugün Lülebburgaz da sordum 450 ile 485 tl arasında fiyat verdiler
    Benimde kafam çok karışık Buğdayı ektikten sonra çıkış öncesi hesaplı ilaç olarak Hammer ile Gainer arasında kaldım

trakkulup.net

Sayfa 3/3 BirinciBirinci 123