Tümosan Maxima 9115 Detaylı İnceleme

Tümosan Maxima 9115 in detaylı incelemesini izlemenizi tavsiye ederim. Daha önce test ettiğim 2016 ya göre değişiklik olarak vitesleri on numara olmuş tıkır tıkır geçiyor TD dan daha iyi. Koltuk rahatlığına bayıldım diyebilirim Massey 5711 e de bindim ama Maxima bin koltuğu gibi değildi. Bu konuda Tümosan iyi iş çıkarmış kesinlikle. Debriyaj aşırı sert malesef. Kabini de cidden rahat geniş ve ferah. Detaylar videoada

[video=youtube;-HqKVc8p-Do]https://www.youtube.com/watch?v=-HqKVc8p-Do[/video]

Paylaşım için teşekkürler . Bugün bende öğleden sonra fuardaydım :) Yalnız varya fiyatlar acayip uçmuş hattat t 4090 155 bin fiyat verdiler en son 150 bine bırakırız sana dediler. New holland standında td 90'na 140 bin fiyat çektiler.. Massey 4709'a 160 bin dediler.

Paylaşım için teşekkürler . Bugün bende öğleden sonra fuardaydım :) Yalnız varya fiyatlar acayip uçmuş hattat t 4090 155 bin fiyat verdiler en son 150 bine bırakırız sana dediler. New holland standında td 90'na 140 bin fiyat çektiler.. Massey 4709'a 160 bin dediler.

Cumartesi erkunt haşmet yeni kasaları 160 binden 135 bine çektiler. Çok güzel fiyat ve haşmet yeniler on numara olmuş. Debriyaj yapmuk frenler pamuk vitesler on numara olmuş

Güzel inceleme olmuş yine.. Tümosan çok güçlü motor, bir de şu kalite işinin bir orta yolunu bulsalar...

Bende öyle diyorum Maxima yerli ve hatta ithal traktörlerden daha güçlü bir makine ama şu sağlamlığa bir el atsalar süper olur. Satılmaması için hiçbir engel kalmaz o zaman.
Yenilerin on ve arka ağırlıklarını azaltmislar
Biraz azaltmışlar ve viteslere de el atmışlar. Ama debriyaj hala sert
Güzel video olmuş elinize sağlık
Teşekkürler.

Tebrikler güzel video olmuş.haci abi sen bu işi kapmışsin. Yeni bölümleri sabırsızlıkla bekliyorum
Eyvallah kardeşim. 23 tane traktör tanıtımı çektim artık ara ara yayınlarım. Ama yerliler arasında beni en fazla heycanlandıran traktör açık ara haşmet oldu. Vitesler frenler on numara debriyaj ithaller gibi yumuşacık gerçekten şaşırttı beni Erkunt.

Murat bey, Erkunt için bahsettiğiniz fiyat CRD modelleri için mi yoksa diğer modeli için mi?

Cumartesi erkunt haşmet yeni kasaları 160 binden 135 bine çektiler. Çok güzel fiyat ve haşmet yeniler on numara olmuş. Debriyaj yapmuk frenler pamuk vitesler on numara olmuş

Bende öyle diyorum Maxima yerli ve hatta ithal traktörlerden daha güçlü bir makine ama şu sağlamlığa bir el atsalar süper olur. Satılmaması için hiçbir engel kalmaz o zaman.

Biraz azaltmışlar ve viteslere de el atmışlar. Ama debriyaj hala sert

Teşekkürler.

Eyvallah kardeşim. 23 tane traktör tanıtımı çektim artık ara ara yayınlarım. Ama yerliler arasında beni en fazla heycanlandıran traktör açık ara haşmet oldu. Vitesler frenler on numara debriyaj ithaller gibi yumuşacık gerçekten şaşırttı beni Erkunt.

trakkulup.net