Traktör tavsiyesi

13.02.2017
1,244
1,878
Malatya

Herkese iyi akşamlar 74 model 165 traktörümü değiştirmeyi düşünüyorum alacağım yine 60 70 hp bandında olması gerekiyor arazi taşlı ve yer yer engebeli kayısı bahçesi 4x4 düşünüyorum pişman olmayacağım bişey almak istiyorum tavsiyeleriniz nedir ustalar düşünfüğüm markalar erkunt, hattat, john deree bugünde birisi illa başak al dedi hiç kullanan görmedim gördüğüm kadarıyla başak dar ve biraz kısa geldi bana siz olsanız ne alırsınız yardımlarınızı bekliyorum traktörümünde resmini atayım 1537808940937.jpg

Herkese iyi akşamlar 74 model 165 traktörümü değiştirmeyi düşünüyorum alacağım yine 60 70 hp bandında olması gerekiyor arazi taşlı ve yer yer engebeli kayısı bahçesi 4x4 düşünüyorum pişman olmayacağım bişey almak istiyorum tavsiyeleriniz nedir ustalar düşünfüğüm markalar erkunt, hattat, john deree bugünde birisi illa başak al dedi hiç kullanan görmedim gördüğüm kadarıyla başak dar ve biraz kısa geldi bana siz olsanız ne alırsınız yardımlarınızı bekliyorum traktörümünde resmini atayımEkli dosyayı görüntüle 31158
Hemşerim hattat ikinci elleri uygun bir göz gezdir ilanlara 3065 serisi

Herkese iyi akşamlar 74 model 165 traktörümü değiştirmeyi düşünüyorum alacağım yine 60 70 hp bandında olması gerekiyor arazi taşlı ve yer yer engebeli kayısı bahçesi 4x4 düşünüyorum pişman olmayacağım bişey almak istiyorum tavsiyeleriniz nedir ustalar düşünfüğüm markalar erkunt, hattat, john deree bugünde birisi illa başak al dedi hiç kullanan görmedim gördüğüm kadarıyla başak dar ve biraz kısa geldi bana siz olsanız ne alırsınız yardımlarınızı bekliyorum traktörümünde resmini atayımEkli dosyayı görüntüle 31158
74 kac para olur baskan govde nasil kabit boyali sanki