TARIMSAL SULAMADA AYLIK KACLIRA ELEKTIRIK FATURASI ODUYORSUNUZ

cezalı faturada ne yazar yada faturanın neresinde yazar ben cezalı kullanmısım 2 yıl dır fatura yuksek gelıyordu bu yıl duzelttı baska bı elektrıkcı
İndüktif ve kasitif yazar heryerin fatura şablonu farklı şurasında yazar diyemem örnek fatura varsa yollayın daha sağlıklı yardımcı olurum 2 yıl boyunca okuyanlar uyarmadımı ceza var diye ben her okuduğuma bakarım varsa hemen aboneyi uyarırım

Ama iyi takip etmek gerekli kondansatör vardır panonda sezon başlarında bi kpntrol ettir
elektirikle mazot arasinda cok bir fiyat farki goremedim ben heleki ilk kurulum maliyetlerini ve ariza olaylari da cok oluyor buradaki tedas gorevlileri sadece ilk hat basina. arza olunca bakiyor geri kalan kisima serbest calisan biri bakiyor 1 sigorta 150 tl 3 sigorta 400 tl takiliyor bir de hesaba katinca haksizmiyim

elektirikle mazot arasinda cok bir fiyat farki goremedim ben heleki ilk kurulum maliyetlerini ve ariza olaylari da cok oluyor buradaki tedas gorevlileri sadece ilk hat basina. arza olunca bakiyor geri kalan kisima serbest calisan biri bakiyor 1 sigorta 150 tl 3 sigorta 400 tl takiliyor bir de hesaba katinca haksizmiyim
Mazot maliyetli saatte kaç lt yakıyosun sana bi tiyo vereyimmi sayaca kadar dağıtım şirketi sorumluluğunda arıza kaydı oluştur gelip yapmazlarsa epdk ya şikayet et fuman ederler 400 400 boşa verme

İndüktif ve kasitif yazar heryerin fatura şablonu farklı şurasında yazar diyemem örnek fatura varsa yollayın daha sağlıklı yardımcı olurum 2 yıl boyunca okuyanlar uyarmadımı ceza var diye ben her okuduğuma bakarım varsa hemen aboneyi uyarırım

yok hiç uyaran olmadı panoda bı arıza olmusdu neden bı laf acıldı faturaya bı bakayım dedı yanımdaydı fatura sen cezalı yatırıyorsun ayda 2 bın tl fazla gelıyor sana dedı fatura yanımda yok sonra msj olarak yollayayım bı bakarsın

Tamam yolla bakayım yazık 150 200 liraya takacağın parça aylık 10 katı fazladan ödeme aman dikkat et

oda bişeymi sayac bozulsunda gor bozulan sayacı okuduk dedıler 15 bin tl odedık bıda kı yıl 8 bin tl fatura geldı bu ne bozulan sayacın okunamayan kısmı bunu tarlaya ne ekdıgıne tarlanın kaç dönüm olduguna göre hesap lıyoruz dediydiler alışdık gibi bişey oldu

Mazot maliyetli saatte kaç lt yakıyosun sana bi tiyo vereyimmi sayaca kadar dağıtım şirketi sorumluluğunda arıza kaydı oluştur gelip yapmazlarsa epdk ya şikayet et fuman ederler 400 400 boşa verme
sayaca kadar olan tum arizalari yapmak zorundalar o zaman pano icine kadar hesey se trafo arizalarida var mi yildirim dustu yandi diyelim ki

sayaca kadar olan tum arizalari yapmak zorundalar o zaman pano icine kadar hesey se trafo arizalarida var mi yildirim dustu yandi diyelim ki
Pano hariç yıldırım vurdu panon yandı yeni panonu alırsın sigorta kesici vs. Takarsın gelip sayacı bağlarlar örneğin parafodur patladı og sigortan attı bunu yapmak zorundalar ama malesef abonelere yüklüyorlar bi çoğunu