2018 Yeni Erkunt Haşmet 110 Detaylı İnceleme

Dostlar yeni bir inceleme videosu ile karşınızdayım. Biliyorsunuz 2017 Model 300 saatte Td110 kullanıcısıyım. Ankara tarım fuarında çok merak ettiğim vede çok beğendiğim Erkunt Haşmet 110 lüks modeline ilk defa oturdum. İnanın ben böyle rahat ferah ve kaliteli kabin görmedim. Herşeyini ayrı bir beğendim. Hele vites geçişleri ve frene basınca o çıkan tıs sesine ayrı bayıldım. İthal traktörlerden tek eksiği Shuttle diyebilirim.

[video=youtube;si1TwTXR_9k]https://www.youtube.com/watch?v=si1TwTXR_9k&t=[/video]

Paylaşım ve verdiğiniz emek için teşekkür ediyorum ellerine sağlık.
Bu model eskişehire gelseydi ben çekecektim nasip olmadı.
Youtube kanalından izledim zaten geçenlerde.
atladığınız bazı konular ise arkada römork için hava çıkışı, çift devreli fren senkronizeli kompresör sistemi ve EHC sistemi yine de çok güzel anlatım olmuş bravoo.
TD size artık rahat vermez, Haşmet pş işinide yaparsa yerlide 110 hp en iyi model olur.

Yanlışlar yanlışlar
1 fiyat sabit ve bellidir sadece ( ulaşım farkı olur)
Niyemi ; böylece ahlaklı bir millet ve toplum oluşur ne carparsam benim dir ahlakı kalkar ben avusturyada yaşıyorum tüm ülkede tüm bayilerde aynı fiyat olur sadece yerine göre ulaşım farkı olur örnek Tirolden araba aldım toyota prius plus 300 Euro fark odedim oda ulasım farkı ikinci arabyı viyandan aldım graz a göre 150 euro fark ödedim oda ulaşım farkı
2 o siteler satıcılardan pahalı ne yazıkki galiba bu hırsızlığı onlar teşfik ediyor
3 biz alacağımızı biliyoz ah bir zamanı geriye cevirsem al iki tane fiat koy garaja dursun .
Ne yazık ki biz yerli olsun diye direttikce yerli bunu suiszimal ediyor. Lakin ben genede yerli diyeceğim

• Beğen
Tepkiler: Ercan AYKUŞ
Dostlar yeni bir inceleme videosu ile karşınızdayım. Biliyorsunuz 2017 Model 300 saatte Td110 kullanıcısıyım. Ankara tarım fuarında çok merak ettiğim vede çok beğendiğim Erkunt Haşmet 110 lüks modeline ilk defa oturdum. İnanın ben böyle rahat ferah ve kaliteli kabin görmedim. Herşeyini ayrı bir beğendim. Hele vites geçişleri ve frene basınca o çıkan tıs sesine ayrı bayıldım. İthal traktörlerden tek eksiği Shuttle diyebilirim.

[video=youtube;si1TwTXR_9k]https://www.youtube.com/watch?v=si1TwTXR_9k&t=[/video]
Hala erkuntlar PS olmaması , Erkunt gibi bir firmaya hiç yakışmıyor