Satılık holstain inek ilanları

Arkdaşlar, biraz önce sahibinden.com da satılık inek ilanlarına baktım. Genel de Bursa da Holstain ineklerin fiyatları 6500 den başlıyor, çoğu kapatıyoruz demiş. Tamamına yakının araç ile takas olur demişler. Yardımcı olabilecek var mı?

Çanakkale , Biga
Düşünursen alışveriş yapan celep arkadaşlarin tlfn no su verebilirim özelden
Burada Bursalı arkadaşlar var
Güvenilir birinin tlfn nosunu al
Interner üzerinden altadabilirler
Abi ilgine çok teşekkür ederim. İnternette ki ilanlar birbirine benzeyince biraz güvenim azaldı işin açıkçası. Şimdi araştırıyorum. Malum hesap kitap yapıyorum. Holstain henüz karar vermedim ama verdiğimde ilk irtibata geçeceklerimdensin.

Arkdaşlar, biraz önce sahibinden.com da satılık inek ilanlarına baktım. Genel de Bursa da Holstain ineklerin fiyatları 6500 den başlıyor, çoğu kapatıyoruz demiş. Tamamına yakının araç ile takas olur demişler. Yardımcı olabilecek var mı?
Hocam bende aynı şeyi dusundum hep bursada karacabey-mustafakemalpaşa da birsürü ilan var hepsi de aynı gibi ben de kıllandıydım

Çanakkale , Biga
Düşünursen alışveriş yapan celep arkadaşlarin tlfn no su verebilirim özelden
Burada Bursalı arkadaşlar var
Güvenilir birinin tlfn nosunu al
Interner üzerinden altadabilirler
Abi ben önder hayvancılık tan düveler almıştım bikaç defa alışverişimiz oldu. Yetiştiriciler onlara satılık hayvanı olduğunu söylüyolar daha sonra müşteri geldiğinde aracı oluyor bunlar 250 tl alıyorlardı hayvan başı. Ben memnun kalmıştım güzel düveler aldım. Birde çokgezen kardeşler miydi neydi onlarla tanıştım ama alışverişimiz olmadı

• Beğen
Tepkiler: ismail_17
Abi ben önder hayvancılık tan düveler almıştım bikaç defa alışverişimiz oldu. Yetiştiriciler onlara satılık hayvanı olduğunu söylüyolar daha sonra müşteri geldiğinde aracı oluyor bunlar 250 tl alıyorlardı hayvan başı. Ben memnun kalmıştım güzel düveler aldım. Birde çokgezen kardeşler miydi neydi onlarla tanıştım ama alışverişimiz olmadı
Tanıdık piyasayi bilen sağlam birileri olursa iyi olur yoksa hayvan alışverişi zor
Önder hayvancilik gebe düve işi yapiyor dun banada sordular bizim mahalleye gelmişler
Çok gezerleri bende fazla tanımıyorum

• Beğen
Tepkiler: icendek