Erkun 80.4 bi fikir alayım abilerim kardeşlerim

80 66 nın yanında başka traktör var mı?
Yoksa 70 Lüks tek çeker klimalı kabin 45 bin civarı bulunur ya da 70 e
40 bin üzerine istiyolarsa biraz daha dişinizi sıkın 70 lik alıp deneyin 70lik e kullanan vardı yakıttan çok memnundu.
70 lüks 4×4 80 66 nın çektiği ekipmanı 1 vites yavaş çeker ama çeker
Yani demek istediğim deneyip görün beğenirseniz memnun kalırsanız 80 66 verirsiniz ya da vermeden para biriktirirseniz 100lük lüks alırsınız
80 66 nın birçok parçası td ile aynı ama kalite farkı var.piyasadan belli her şey.
Yerlinin en iyisi erkunttur kalite olarak.
Bu arada e serisi 33 km lüks seri 40 km hız yapar

8066 nın yanında başka traktör yok ama bi tane 54 c junior yada 240 hattat düşünüyorum ben erkunt ikinci el almam abim sıfırında sorun çıkıyormuş ikinci ele hiç girmem daha önce hiç kullanmadığım bi marka Fiat desen tamam 89 modeline bile gözüm kapalı alırım kullanan arkadaşların çoğu şikayetçi benim 8066 dan bi şikayetim yok sadece kabin tek derdim tek çeker traktör istemem balya işi yapıyorum dik arazide makina itiyor arkadan 8066 ya biraz daha bekleyip güzel bi kabin işi yapıcam abi yada piyasada tutulan bi traktör bakalım zaman gösterecek

• Beğen
Tepkiler: Ercan AYKUŞ
285S üzerinde 82,74,60 ve boş termostatları denedik.Balye bağlamada yazın boş kullanım bile gerekebiliyor, kışın 82 derece, bahar aylarında 74 derece daha kullanışlı olur.Çekişi fazla etkilemez, fakat yol yakıtını arttırır.İş yakıtları aynı olur.
Mazot pompası ve LDA ayarlarınızı kontrol ettirmenizde fayda var.Yakıt, enjektör, filtreler v.s. de etkiliyor olabilir.

Bizde steyr dan 83 lüğü söküp 74 taktık pek randıman vermemişti.Fabrikadaki mühendislerin vardır heralde bir bildiği.

Herkese ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum yapmış olduğunuz yorumlar için güzel düşünceleriniz için kullanan arkadaşlar eksi yünlerini söyledi uyardı kimse yoğurdum ekşi demez ama yinede sizler açık açık eksi yönlerini arıza yaptığı parçalarını söyledimiz bi pim için traktör bölündü iki gün serviste yattı dedi herşey için teşekkürler ben kararımı verdim bi kabin için en az 40 bin üste para vermeye değmez bide sıkıntıları var arıza teferruat falan ben 80-66 ile yola devam edicem ne varsa eskilerde var 80-66 ya sımsıkı sarılıp macera aramıycam [emoji4]

• Beğen
Tepkiler: muhammed85