TÜMOSAN 8095

Hepinize merhabalar uzun araştırma sonucu bugün 8095 aldık . Eğer almak isteyip aklında soru işareti olan var ise hepinize maddelerim halinde sıralıyorum .

1- Yakıtı
2- Çekişi
3- Fiyatı

Eğer bu 3 madde sizin için çok önemli ise düşünmeden alabileceğiniz tek traktör 8095 tir saygılar . Yağını suyunu eksik görmeyin taş gibi makina .

Hepinize merhabalar uzun araştırma sonucu bugün 8095 aldık . Eğer almak isteyip aklında soru işareti olan var ise hepinize maddelerim halinde sıralıyorum .

1- Yakıtı
2- Çekişi
3- Fiyatı

Eğer bu 3 madde sizin için çok önemli ise düşünmeden alabileceğiniz tek traktör 8095 tir saygılar . Yağını suyunu eksik görmeyin taş gibi makina .
hayırlı olsun güle güle kullanın kaça aldınız klima varmı

Yakıtı ve çekişi olarak gayet bilgi sahibiyiz. Lakin şuanki kurlar dolayısıyla fiyat nasıldır merak etmekteyiz.? Umarım sizleri pişman etmez. Dediğim gibi sizdende olumlu bir geri dönüş olur ise bir adette biz ekibe katmayı düşünüyoruz. Hayırlı uğurlu olsun bol kazançlar getirsin.

• Beğen
Tepkiler: ağayamüsade
Cok cok arastırmanızı tavsiye ederim. Gecen gün sanayide denk geldim birine ileri geri vitesiyle takviye vitesinin gövdeden cıktıgı yer asınmıs 2013 model traktör bölünmeyinve yapılmıyo nasıl oluyo böle dedm biri ikisi değil hepsi aynı dedi tümosan keske az daha özense

1- Yakıtı
2- Çekişi
3- Fiyatı

Ayağı yerde olsun ustam bu devirde en uygun fiyat onda var yine güle güle kullan