Traktör değiştireceğim

Hayırlı İşler Kolay Gelsin...

Abiler Sizden bi konuda yardım istiyorum. Bizde New Holland 55-56 kırmızı karakafa ve Fiat 450 var. 55-56 ile çift süryoz darı arası işliyoruz. Bu ikisini satıp bi çiftçeker alsam. 60-70 beygir. Tekerlekleri Darı arası işlerken Sorun olurmu ? Ne yapabilirim ?

Hayırlı İşler Kolay Gelsin...

Abiler Sizden bi konuda yardım istiyorum. Bizde New Holland 55-56 kırmızı karakafa ve Fiat 450 var. 55-56 ile çift süryoz darı arası işliyoruz. Bu ikisini satıp bi çiftçeker alsam. 60-70 beygir. Tekerlekleri Darı arası işlerken Sorun olurmu ? Ne yapabilirim ?
TD 75 in patates ve pancar tarımında ince lastik ile tam uyumlu olduğunu duydum mısır da nasıl olur bilmem ayarlanır ama pahalı bir traktör
8075 Tümosan nıda düşün ama forumda çok şikayet var bizim burada kullananlar var sulu tarımda bayağı alan oldu ufak tefek arızalar her traktör de olabilir tabi durumun müsaitse nh ye baka bilirsiniz

Bir elin nesi var, iki elin sesi var.İş gücü olarak çok kayıp olur, tavsiye etmem, arazi az tek motorla idare ederim derseniz siz bilirsiniz.
Çift çekerlerin genelde dönüş yarıçapları 4 metre gibi yüksek oluyor.Kompakt sınıf 3,5 metre gibi dönebiliyor.Altı yüksek ve dingil aralığı az olan traktör batma durumu az olur.

• Beğen
Tepkiler: mazotcu