FİĞ TOHUMU TAVSİYESİ

ARKADAŞLAR GEÇENLERDE Bİ KONU AÇMIŞTIM FİĞ TOHUMU REZALETİ DİYE BU SENE GELDİ ÇATTI ESKİŞEHİRDE VEYA BAŞKA İLDE 150 KG KADAR KALİTELİ FİĞ TOHUMUNA İHTİYACIM VAR ADAM GBİ YER VEYA MARKA TAVSİYE EDECEK VAR MI BİLENLER EKENLER TAVSİYE EDEBİLİR Mİ?

Elimde adi fiğ tohumu var. Kendi ektiğim fiğ'den sellektör de elettirdim. Kendime tohumluk olarak ayırdım. Amin elimde fazla var isterseniz görüşelim. Lakin benim bildiğim başka fiğ yok. Anlayacağın şimdilik kargadan başka şimdilik kuş bilmiyorum[emoji1] IMG_20181007_120723.jpg

Fiğ tohumu almış başını gitmiş macar fiğ sonbaharda ekilir adii fiğ baharın ama ben ikisinide wkmiyorum artık baharın mart başında dekara 20 kğ yulaf 10 kğ dapla süper malzeme çıkıyor bu sene 26 dönüm füçğden 620 balya 15 dönüm yulaftan 570 balya aldım verim ortada

Fiğ tohumu almış başını gitmiş macar fiğ sonbaharda ekilir adii fiğ baharın ama ben ikisinide wkmiyorum artık baharın mart başında dekara 20 kğ yulaf 10 kğ dapla süper malzeme çıkıyor bu sene 26 dönüm füçğden 620 balya 15 dönüm yulaftan 570 balya aldım verim ortada

alacaz mecbur dostum tırnağın varsa kaşıyacaksın yapacak bişey yok

• Beğen
Tepkiler: sml
ARKADAŞLAR GEÇENLERDE Bİ KONU AÇMIŞTIM FİĞ TOHUMU REZALETİ DİYE BU SENE GELDİ ÇATTI ESKİŞEHİRDE VEYA BAŞKA İLDE 150 KG KADAR KALİTELİ FİĞ TOHUMUNA İHTİYACIM VAR ADAM GBİ YER VEYA MARKA TAVSİYE EDECEK VAR MI BİLENLER EKENLER TAVSİYE EDEBİLİR Mİ?
ziraatciyla konuştum macar figde bezelye gibi çeşit yok dedi geçen yıl pancardan aldım adi fiğ çıktı bu yıl ziraatten 50 kg 375 tl den aldım.fikkat etmen gereken macar fiğ adı figden küçük olur kalibre olarak 1 numara saçma gibi olur

SM-A310F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi