LANDİNİ 5-100H TRAKTÖRÜME KÜLTÜVATÖR VE TIRMIK TAVSİYESİ..

Selamın aleyküm herkesin işi gücü rast gitsin. Malum bölgemizde buğday ekim sezonu geliyor. Biz de bu sezonda yeni aldığımız traktöre uygun ekipman almak istiyoruz. Düşüncem kültüvatör olarak Lalapaşa ilçesinde üretilen Mert Tarımın 30 lu italyan ayaklı kültüvatörü. Tırmık olarakta Edirne Saniyesinde Dobranyalı ticaretten 90 diş katlanır tırmık. Fiyatlar çok yüksek. Fiyat olarak en uygun, kalite ve işleyiş olarak en iyisini almak istiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum..

Pulluk 4 lü 16 inch ünlü tam otomatik taktım iştahlı çekmedi 3085 e taktığım 4 lü 12 li ünlü ile değiştirdim onuda iyi çektiği söylenemez yani sakın motorun gücüne aldanıp malzemeyi büyütme römork çekişi haricinde tarla çekişi düşük traktör

Selamın aleyküm herkesin işi gücü rast gitsin. Malum bölgemizde buğday ekim sezonu geliyor. Biz de bu sezonda yeni aldığımız traktöre uygun ekipman almak istiyoruz. Düşüncem kültüvatör olarak Lalapaşa ilçesinde üretilen Mert Tarımın 30 lu italyan ayaklı kültüvatörü. Tırmık olarakta Edirne Saniyesinde Dobranyalı ticaretten 90 diş katlanır tırmık. Fiyatlar çok yüksek. Fiyat olarak en uygun, kalite ve işleyiş olarak en iyisini almak istiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum..

Edirne çıkışında önder tarımın karşısında resa tarım var tırmığı orda yaptırmanı öneririm. 90 diş pistonlu süper gider. Dobrabyalıdaki tırmıklar satılmamıştı boyası soluktu en son