Трактори Landini Серия 5 T4i | Оптиком ООД

Mc cormick x6 430 almaya karar verdim bu bizim icin daha iyi olacak sanirim

IMG_1277.JPGhayırlı olsun kardeşim bide valtra a124 ü de bi arastırsan

Evet soylediler landini 6 serisine gore daha iyi diyorlar landini 5000 euro daha ucuz bunu cok onerdiler

Herkes bir şey söyler, ekipman durumu v.s. değişecektir, biçercilere soruyorum, koş koş bayiye çalışıyoruz diyorlar,bu sınıf traktörde servis ve ikinci el pazarına da bakmak gerekir.Mesela Polonya'da MF ve JD ikinci el pazarında daha hareketli, Bulgaristan'ı takip etmiyorum.Siz bilirsiniz.Ciddi yatırım, bir şey diyemem.

McCormick' in bu serisi bence de daha uygun olacaktır. 5c' de silindir hacmi de düşük. Nedense o hacimdeki traktörler bir türlü ülkemizde tutulmadı. Örnek vermek gerekirse Deutz 5C ve Nh T5 serileri verebiliriz. Sanırım 110 hp' lere çıkınca beklentiyi tam karşılayamıyorlar. Daha kompakt makinalar. Bu tarz traktörler. Yakıtta cimridirler diye düşünüyorum. Ama ağır işte sanırım sıkıştırmaya gelmiyor. O yüzden McCormick bence de uygun. Ama tabi ki piyasası nasıldır oralarda bilemiyorum.

McCormick' in bu serisi bence de daha uygun olacaktır. 5c' de silindir hacmi de düşük. Nedense o hacimdeki traktörler bir türlü ülkemizde tutulmadı. Örnek vermek gerekirse Deutz 5C ve Nh T5 serileri verebiliriz. Sanırım 110 hp' lere çıkınca beklentiyi tam karşılayamıyorlar. Daha kompakt makinalar. Bu tarz traktörler. Yakıtta cimridirler diye düşünüyorum. Ama ağır işte sanırım sıkıştırmaya gelmiyor. O yüzden McCormick bence de uygun. Ama tabi ki piyasası nasıldır oralarda bilemiyorum.
Burda da genelde büyük isletmeler 5 serisi ne ekim.mak gubre ilac vs isinde kullaniyorlar tsbi pulluk takiyorlar ama 3 lu den buyuk takani gormedim fazla zorlamiyorlar

evet hocam vario gibi çalışan bir şanzıman ZF-Mc tasarımı bir şanzıman. X6 serilerinde 2017 modelden itibaren başlamış sanırım. Tabi fiyatı powershifte göre baya tuzlu olabilir.
https://www.youtube.com/watch?v=ykhbsqfH5QQ
İsmi vario transmisyon olarak geciyor vt sanziman sordum bugün sipariş le getiriyorlar ama fiyat sormadim baya bir fark vardır arada

• Beğen
Tepkiler: davinci