Ankara'da traktör haberi

Bilemiyoruz adamın ne derdi vardı? Çiftçiler olarak , tarım sektörü olarak , ülke olarak zor bir dönemden geçiyoruz. Haberdeki traktör küçük çiftçi traktörü , gariban çiftçi traktörü değil , sadece o dikkatimi çekti. Maliyetler çok çok arttı , birşeyler olmazsa seneye işimiz daha da zor.

• Beğen
Tepkiler: SefaBakırcı

Tank gibi ezmiş otomobilleri.Böyle bir haberle değilde, o caddede gezerken haber olsaydı keşke.Birkaç yüz bin liralık arabayla gezmeyi marifet sayan ank-ist üretimsiz zibidileri de artık Türkiye çiftçisinin ne tür araçlar kullandığını görüp çatlasalardı.

• Beğen
Tepkiler: kandemir_06
Başkasının malına zarar vererek eylem olmaz , oradaki vatandaşın arabasının ne suçu var? 10 tane traktör topla , her tarafini bayrakla Donat , medenice protesto mesajını yaz üstlerine , muhalif basina haber yada en azından sosyal medyada yayınlanan , böyle kafadan haksız duruma düşmüş milletin malına zarar verdiği için , çok şükür can kaybı yok

• Beğen
Tepkiler: Aspir
Adamın zaten milletin malına zarar verme niyeti yoktu. Polislerin dur ikazına uymadı polisler lastiklere ates açinca bide adamın ayağına sıkınca karıstı ortalik polis arabadan 1 şarjör mermi attım durmuyor diye bağırıyordu. Polis icin keyifli iş tabi bi ciftçiye sıkmak. Bu akşam traktörün üzerinde istop ettiği arabanın sahibi bayan konuştu. Gülsemmi üzülsemmi bilemedim[emoji1] [emoji2] [emoji609]

Bugün türk çiftçisi olarak bunuda tecrübe etmiş olduk.. O adam tek traktörle3 km yol boyunca okadar polisi atlatıp büyükelçiliğin önüne kadar gidebiliyor. Demekki Biz türk çiftcisiyle birlik olsak traktörlerimizle aynı olayı yapsak bütün ankarayı rehin alabilirmişiz. [emoji1] [emoji1] [emoji609]

• Beğen
Tepkiler: hpeker58
Adamın zaten milletin malına zarar verme niyeti yoktu. Polislerin dur ikazına uymadı polisler lastiklere ates açinca bide adamın ayağına sıkınca karıstı ortalik polis arabadan 1 şarjör mermi attım durmuyor diye bağırıyordu. Polis icin keyifli iş tabi bi ciftçiye sıkmak. Bu akşam traktörün üzerinde istop ettiği arabanın sahibi bayan konuştu. Gülsemmi üzülsemmi bilemedim[emoji1] [emoji2] [emoji609]
İş o maddeye geldikten sonra durman lazım , Allah korusun canindanda olursun. Birçok vatandaş hayatını kaybetti bombalı araç saldırılarından , devlet ona göre onlem alıyor. Yanlış anlaşılmak istemem , protesto çiftçinin hakkı , sadece kimseye ozelliklede normal vatandaşa zarar verilmemesi lazım

• Beğen
Tepkiler: Aspir
İş o maddeye geldikten sonra durman lazım , Allah korusun canindanda olursun. Birçok vatandaş hayatını kaybetti bombalı araç saldırılarından , devlet ona göre onlem alıyor. Yanlış anlaşılmak istemem , protesto çiftçinin hakkı , sadece kimseye ozelliklede normal vatandaşa zarar verilmemesi lazım
Aynn işin matrak kısmı bu. Gercekten üzücü durum. Herkez cesaret edemez helede ankara gibi biyerde buyükelcilik onünde