Jxc çift çeker müsürü

Bu yerin ve kablolarin ne işlevi var

Resimler ve ekler

• 20181018_155027.jpg
    20181018_155027.jpg
    2.8 MB · Görüntüleme: 329
Bu seride askı kolları kontrolü elektronik olduğu için isteyen iki düğme ve bir kablo ile e-lift düğmesine bağlantı yaparak, çamurluk üzerine monte edebilir. Böylelikle ekipman bağlarken dışarıdan kontrolü sağlayabilir. Ayrıca çok basit ve masrafsız olduğu gibi çamurluk üzerinde yeride var.

Panele kadar kablosu herseyi var fakat nasil ikaz isiginin yanmasini saglarim nasil parca lazim bi cozemedim hiz gostergesinide aktif hale getirdim bi ceker ışığı kaldı

Çeker ışığı ve hız göstergesi aktif edilebiliyor, Hamdi Bey konu ile ilgilenmişti, detaylar onda var.
Diferansiyel kilidi (patinaj pedalı) mekanik kumandalı eleştirileri var, ön ve arka diferansiyel limited slip (sınırlı kaydırmalı), çekerde iken mümkün olduğunca tek fren kullanmayınız.Zaten pedal aratmıyor.Park vitesi nasıl takarız, onu araştırıyoruz. :) Konu benim ilgi alanımda değildir.

• Beğen
Tepkiler: musdi60
Çeker ışığı ve hız göstergesi aktif edilebiliyor, Hamdi Bey konu ile ilgilenmişti, detaylar onda var.
Diferansiyel kilidi (patinaj pedalı) mekanik kumandalı eleştirileri var, ön ve arka diferansiyel limited slip (sınırlı kaydırmalı), çekerde iken mümkün olduğunca tek fren kullanmayınız.Zaten pedal aratmıyor.Park vitesi nasıl takarız, onu araştırıyoruz. :) Konu benim ilgi alanımda değildir.

New holland'ın TT ve TD serilerinde el freni, ana freni devreye aldığı için çok iyi bir park güvenliği sağlıyor. John deere'de ise el freni, ana frenden bağımsız olarak balata ile frenleme yaptığı için park vitesi koymuşlar.
Case jxc'de el freni nasıl, ana frenden bağımsız mı?

Çifçekerde iken tek fren zararlımı tt55 ben bazen kullanmak zorunda kalıyom..