MObil girmiyor kafayi yiyorum

Yaa giriyordu en son dedemi hastaneye goturdum orda kaldim hic girmedim denedim girmedi sildim tekrar yukledim bu sefer de ag hatasi diyor dun laptopun da sarj kablosu patladi olumsuzluklar pesimi birakmiyor garaji bayagi ilerletmisin o kiris cok saglam yapar iyi yapmisin onu ben de cok hizli patates satiyorum bugun yine 45 torba gtti

Yaa giriyordu en son dedemi hastaneye goturdum orda kaldim hic girmedim denedim girmedi sildim tekrar yukledim bu sefer de ag hatasi diyor dun laptopun da sarj kablosu patladi olumsuzluklar pesimi birakmiyor garaji bayagi ilerletmisin o kiris cok saglam yapar iyi yapmisin onu ben de cok hizli patates satiyorum bugun yine 45 torba gtti
Allah acı zulüm vermesin ben adam gibi şöyle 3.5 yıldır istediğim halde giremiyorum. önceden biraz sorun yaşadım girmedim yani 5 yıldır uzağım bişey olmadı şükür. herkes yerinde iyi olsun.

Başkan , mobil uygulamadan çıkış yap . şifreyle tekrardan gir

• Beğen
Tepkiler: şerefli1
Aynı şey benim sık sık başıma geliyor kaldırıp tekrar yükleyince düzeliyor veya bazen telefonu kapatıp açınca düzeliyor. Bi defasında yönetime iletmiştim bana ' denemelerimiz sonucunda aynı sorun olan başka birine rastlamadık' gibi bişey yazmışlar cevap olarak 😂😂 artık kendi başımın çaresine bakıyorum

Ben tapatalk ile giriyorum.
Orda da ayni hatayi veriyor. Trakklup uygulamasini kaldirdim. Yoneticiler ile irtibata gectim. Donus yapacaklardi birsey demediler. Ag hatasi diyor devamli. Kaldirdim sildim on bellegi temizledim hep ayni. Tapatalkta da ayni hatayi veriyor. Arasira giriyor ara sira girmiyor. Web uzerinden giriyor.
73a60f48402ea7e853b4b3e15a16337c.jpg

Aynı şey benim sık sık başıma geliyor kaldırıp tekrar yükleyince düzeliyor veya bazen telefonu kapatıp açınca düzeliyor. Bi defasında yönetime iletmiştim bana ' denemelerimiz sonucunda aynı sorun olan başka birine rastlamadık' gibi bişey yazmışlar cevap olarak [emoji23][emoji23] artık kendi başımın çaresine bakıyorum
Benim basima geldi Eren. Yonetimle irtibata gectim ayni seyleri bana da soylediler.