ürettiğimizi satmak

herkeze iyi günler ben bir konuda bilgi almak istiyorum ben nevsehirde patates üretiyorum simdi burdur bucak ilçesinde üniverste eğitimimi tamamlamak üzere burada okuyorum ve ürettiğim patatesleri burda pazarlarda satmak istiyorum okuldan fazla kalan zamanlarımı bu şekilde ürünlerimi satarak para kazanmak istiyorum bir ne tür belge evrak vs lazımdır nasıl yapabilirim bilgisi olan varmı

benim 3 haftadır izlenimlerime göre burda patates değerli bir tarım ürünü ve kaliteli mal bulmak cok zor bucak da

Belediyenin zabıta müdürlüğüne dilekçe ile başvurun üretici olduğunuzu öğrenim için bucakda olduğunuzu belirtin urunumu satabilmek için yer ve izin isteyin pazardan veya ilcenin uygun yerinden yer gösterecek yardımcı olacaktır küçük bı işgaliyle ücreti talep edebilirler ...Başarılar

herkeze iyi günler ben bir konuda bilgi almak istiyorum ben nevsehirde patates üretiyorum simdi burdur bucak ilçesinde üniverste eğitimimi tamamlamak üzere burada okuyorum ve ürettiğim patatesleri burda pazarlarda satmak istiyorum okuldan fazla kalan zamanlarımı bu şekilde ürünlerimi satarak para kazanmak istiyorum bir ne tür belge evrak vs lazımdır nasıl yapabilirim bilgisi olan varmı
Bazarda satacaksınız belediye yer varsa boş yer kiralaya bilirsiniz sözleşme ile resmiyette böyle
Ama bizim burda kafana göre takıl bazen zabıtalar gelir en fazla 5 tl yer parası alırlar onuda güle oynaya veririm [emoji4] ama depo önemli patates iyi bir depolama ister ışık görürse kabuğu kararır yeşerir falan

teşekür ederim depoyu buldum irsaliyeyide hallettik bugun buraya gelrken kurufasulye getirmiştim kapalı pazaryerinde 50 kg kadar sattım ilk hafta için güzel bir miktar yani önümüzdeki hafta patates de getireceğim allahın izni ile nevsehirde 4 tl kurufasulye burda 8 tl %100