Jxc 65 almak istiyoruz fiyat yakit hakkinda bilgi verebilirmisiniz

Iyi gunler trakkulüp üyeleri
Biz de 2013 model 55 56 var cift ceker biz jx 65 c almayi dusunuyoruz bunlarin arasindaki yakit ve fiyat durumu nedir takas yapmayi düsünursek kaç paraya malolur
En 40 bin verirsin. 5556 3 silindir 65c 4 silindir aralarında cokta olmasada yakıt farkı olur kullanıma görede değişir yakıt. Konfor yönünden case üstündür.

Biz de 2013 model 55 56 var cift ceker biz jx 65 c almayi dusunuyoruz bunlarin arasindaki yakit ve fiyat durumu nedir takas yapmayi düsünursek kaç paraya malolur

Bu ara formda Case yürüyüp gidiyor. Biri JX75C ikisi JX65C ve JX55C kullanıcısı olmak üzere dört kişi tanıyorum, dördüde arıza durumu ve servisinden memnun değil. Yakıt içinse 55-56 yı çok ararsın, çekiş için tabiki tartışmasız 65C. Ek olarak biraz da fazla zıplarsın 65C de.

Bu ara formda Case yürüyüp gidiyor. Biri JX75C ikisi JX65C ve JX55C kullanıcısı olmak üzere dört kişi tanıyorum, dördüde arıza durumu ve servisinden memnun değil. Yakıt içinse 55-56 yı çok ararsın, çekiş için tabiki tartışmasız 65C. Ek olarak biraz da fazla zıplarsın 65C de.

Tek şikayetim, yeni sıfır fiyatları çok yükseliyor, model yükseltmekte zorlanırız, sahada her marka satılıyor.Serviste yatan motorun ne şikayeti olduğunu biliyoruz.Bilinçsiz kullanıcı varsa her motora arıza yaptırır.
Ayağını debriyaj üstünde tut, debriyaj bilyası yanar, al sana motor bölünür.En basitinden örnek verdim.

servıs konusu malesef fırmalardan degıl servıstekı kısılerden kaynaklı bır oncekı servısımden cok memnundum sımdıkı bok boktan bu fırmalar sanayıde elı anahtar tutan herkesı servıs yapıyor olan cıfcıye oluyor bu tanıdıgın case kullanıcıların ne sorunları var merak ettım 3 tanıdıgın var ve ucude sorunlu bu kadar tesaduf olmaması lazım :)

Yerinde olsam şimdilik elimdekiyle yetinirim çünkü sıfır motor fiyatları çok yüksek senin traktör 55 hp alacağın 55 hp alacaksan 75 hp almak daha mantıklı ama bu aralar biraz daha bekle bence

servıs konusu malesef fırmalardan degıl servıstekı kısılerden kaynaklı bır oncekı servısımden cok memnundum sımdıkı bok boktan bu fırmalar sanayıde elı anahtar tutan herkesı servıs yapıyor olan cıfcıye oluyor bu tanıdıgın case kullanıcıların ne sorunları var merak ettım 3 tanıdıgın var ve ucude sorunlu bu kadar tesaduf olmaması lazım :)

Birisi alt komşum diğeri onun altının altı, diğer kişi de köyden arkadaşım. 4. kişi de Merkezde inşaat işi ile uğraşıyor. Tek tek isim ve tel no verebilirim, görüşün isterseniz. Servisi de 2000 yılların başından beri iyi tanırım, esnaflığı çok iyi olmasa da kötü de değil. Kendine sorarsan parça geç geliyor, mal sahibine sorarsan kabahatli servis.

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı