Fendt 415 Vario Amazone rotary harrow

: Fendt 415 Vario Amazone rotary harrow

güzel vidyolar Ferruh abi 415 te amazone ile süper bi kombinasyon yaratmış. Vidyo resim çekilcekse ben varım gelirim... Sana en kalitelisinden vidyo ve resim çekerim valla... Nasılsa bu işin profu oldum artık...:D 924 ile de o günü Çatalca da bi tur atamadım valla ukte kaldı içimde...

sağolasın erkan malzeme var usta yok bu resimleri göndermek bir sorun bir türlü istediğim ebatta gönderemiyorum belli bu işin acemisiyiz. bu konuda ustalara ihtiyacım olacak anlaşılan.yardımlarınıza teşekkürler..

Ferruh abi resimlerde şöyle bişi dene resmi Paint proramında aç orada yukarıda menü var Resim diye oraya tıkla orda Uzat/Eğ bölümü var ona tıkla sonra karşına ufak bi pencere açılcak orada değerler var sen Uzat kısmımdakileri %50 %50 diye ayarla resmin yarı yarıya ufalcak... Yalnız resmi ufalttıktan sonra Farklı kaydetle başka isimle kaydet yoksam resim ufak kalır.....Böylece ufak oalrak upload edebilirisin...

alipasalierkan link=topic=1252.msg10069#msg10069 date=1203188839' Alıntı:
Ferruh abi resimlerde şöyle bişi dene resmi Paint proramında aç orada yukarıda menü var Resim diye oraya tıkla orda Uzat/Eğ bölümü var ona tıkla sonra karşına ufak bi pencere açılcak orada değerler var sen Uzat kısmımdakileri %50 %50 diye ayarla resmin yarı yarıya ufalcak... Yalnız resmi ufalttıktan sonra Farklı kaydetle başka isimle kaydet yoksam resim ufak kalır.....Böylece ufak oalrak upload edebilirisin...

En basit ve zahmetiz olanı bu abi, eğer istersen aynı anda birden fazla resmi istediğin boyuta getirebileceğin bi program atabilirim.

: : Fendt 415 Vario Amazone rotary harrow

POYRAZLI SALİH link=topic=1252.msg10094#msg10094 date=1203192047' Alıntı:
GÜZEL VİDEOLAR PAYLAŞIM İÇİN SAOL
ANKARADA Bİ TANE 415 VARİO GÖRDÜM SÜPER BİŞİYDİ AMA İÇİNE BİNEMEDİM ONA YANIYORUM
ÖN TEKERLEKLERİ 75 CM WARDI HERALDE BALON TEKER
ÖZZGÜÜRR:
KISMET OLURSA HAZİRAN SONU GİBİ (HASATTAN SONRA)MUHTEMELEN ÇORLU ' DA VEYA ÇOK YAKININDA ÇOK BÜYÜK BİR TARLA GÜNÜ
YAPMAYI PLANLIYORUZ.MAKİNALAR VE EKİPMANLARIN BİR BÖLÜMÜ ALMANYA ' DAN GETİRİLECEK.AYRICA EKİPMANSIZ BOŞ TRAKTÖRLERİMİZİ DE HERKESİN KULLANIMINA SUNACAĞIZ. HERKES DOYA DOYA KULLANABİLECEK.GERİSİ SÜRPRİZ....TAM PROGRAMI VERİPTE BİRİLERİNEDE PAÇA KAPTIRMAYALIM...BİZ HAZIRIZ YAPACAĞIZ.
POYRAZLI:
GENELLİKLE LASTİKLERİMİZ ALIŞILAGELMİŞ LASTİKLERDEN GENİŞTİR.ORJİNAL LASTİKLERİMİZ(AVRUPADA KULLANILAN)DAHADA GENİŞ OLUP TAMAMEN KULLANICININ İSTEĞİNE BIRAKILMIŞTIR ANCAK BİLİNÇLİ KULLANICILARIMIZ ÖZELLİKLE BU BÖLGEDE GENİŞ TABANLI LASTİKLERİ TERCİH ETMEYE BAŞLADILAR.BUNUNLA İLGİLİ TEKNİK BÖLÜME BİLGİ AKTARICAM AYRICA.....

Mustaf-a Eskisehiri link=topic=1252.msg10134#msg10134 date=1203197307' Alıntı:
Ferruh abi bilgiler için sağolasın, valla Fendt ' i merak etmeyen mi var ya? Eskişehir ' e falan yolunuz düşmüyor mu? :)
SEVGİLİ ARKADAŞIM ESKİŞEHİR BANA 450 KM MESAFEDE. TABİİKİ YOLUM ARASIRA DÜŞÜYOR. ÜNİVERSTEDE OĞLUM VAR. ZAMAN ZAMAN GELİYORUM .ÇOK SEVGİLİ KARDEŞLERİM VAR..(BİÇERDÖVER SERVİSİ).ONLARA ZİYARETE GELİYORUM. ANCAK İSİM VERMEDEN ÇİFTELER ' DE BİR ADET 312 VARIO FRONT LOADER Lİ MAKİNAMIZ VAR.AMA SERVİSE İHTİYAÇ OLMADIĞI İÇİN GİDEMİYORUM... ONUN BAKIMLARI MERKEZDEN YAPILIYOR BİZE GEREK KALMIYOR.GERÇİ ÇİFTELER ' DE ESKİŞEHİR ' E 77 KM MİŞ GALİBA AMA BİR ZİYARETİMDE SİZLERİDE GÖRMEK İSTERİM...SEVGİLERİMLE....

önder çifçi link=topic=1252.msg10504#msg10504 date=1203283518' Alıntı:
Mustaf-a Eskisehiri link=topic=1252.msg10134#msg10134 date=1203197307' Alıntı:
Ferruh abi bilgiler için sağolasın, valla Fendt ' i merak etmeyen mi var ya? Eskişehir ' e falan yolunuz düşmüyor mu? :)
SEVGİLİ ARKADAŞIM ESKİŞEHİR BANA 450 KM MESAFEDE. TABİİKİ YOLUM ARASIRA DÜŞÜYOR. ÜNİVERSTEDE OĞLUM VAR. ZAMAN ZAMAN GELİYORUM .ÇOK SEVGİLİ KARDEŞLERİM VAR..(BİÇERDÖVER SERVİSİ).ONLARA ZİYARETE GELİYORUM. ANCAK İSİM VERMEDEN ÇİFTELER ' DE BİR ADET 312 VARIO FRONT LOADER Lİ MAKİNAMIZ VAR.AMA SERVİSE İHTİYAÇ OLMADIĞI İÇİN GİDEMİYORUM... ONUN BAKIMLARI MERKEZDEN YAPILIYOR BİZE GEREK KALMIYOR.GERÇİ ÇİFTELER ' DE ESKİŞEHİR ' E 77 KM MİŞ GALİBA AMA BİR ZİYARETİMDE SİZLERİDE GÖRMEK İSTERİM...SEVGİLERİMLE....

Gelirsen her zaman burdayız abi, bekleriz. Bi haber etmen yeterli...

abi önce senin sonra yanında traktörlerle beraber ankara da bekleriz,kutlucana geleck olursan her zaman bekleriz aslında ankarada da bi tarla günü olsa çok hoş olur pek olmuyo ankarda tarla günleri

ÇağRı link=topic=1252.msg10622#msg10622 date=1203340366' Alıntı:
abi önce senin sonra yanında traktörlerle beraber ankara da bekleriz,kutlucana geleck olursan her zaman bekleriz aslında ankarada da bi tarla günü olsa çok hoş olur pek olmuyo ankarda tarla günleri

MESELA BİZİM KÖYDE OLSA SÜPER OLUR HEM BENİM TARLALARDA SÜRÜLMÜŞ OLUR