Traktör’e kabin benzeri birşey ne yapılır

Traktörlerimiz kabinsiz Sıfır kabin fiyatları çok pahalı
İkinci el kabinler traktörlerimize uygun bir çevrede yok
Sizce nasıl birşey yapılabilir
Motorsikletlerin etrafına ve üstüne yağmurdan korunmak İçin yapılan şeffaf branda dan yapılarak
Soguktan ve yağıştan korunabilir miyiz
Yazları ve çalılık alanda sökülecek şekilde kullanırsak sorun olmaz diye düşünüyorum
Sizce ?

IMG_6874.JPG

Moralinizi bozmak istemiyorum ama bu işler tamamen sizin sağlığınızdan çalıyor başka birşey değil bir işverende çalışsanız ve adam sizi brandalı traktörle gönderse demediğiniz kalmaz ne iş sağlığına ne iş güvenliğine uyuyor yapmayın etmeyin. Bir kabin alana kadar idare edin en kötü aynı fiyata traktörü verip kabinlisini alın.

• Beğen
Tepkiler: OkumuşMühendis
Moralinizi bozmak istemiyorum ama bu işler tamamen sizin sağlığınızdan çalıyor başka birşey değil bir işverende çalışsanız ve adam sizi brandalı traktörle gönderse demediğiniz kalmaz ne iş sağlığına ne iş güvenliğine uyuyor yapmayın etmeyin. Bir kabin alana kadar idare edin en kötü aynı fiyata traktörü verip kabinlisini alın.

Yorumunuz İçin teşekkür ederim
Hocam bu motoru yörede bulana kadar 1 yıl bekledik
Yörede bu seri kullanan yok
Bayi sıfır satıyor
Sıfır da pahalı geldi bize
Biz işçi çalıştırmıyoruz biz kendimiz kullanıyoruz
Kabinli olmayınca mecbur aldık bizde
Çünkü tarla işlerinde 4*4 lazım oluyor diyerekten
Kabinlere firmalar 15 civarı para istiyor
Neredeyse bi motor parası denir hani
Bnde sadece soguk günlerde Tarlaya giderken o kış ayazını yemeyeyim diyerekten çözüm atıyorum

Benim tek amacım bu
İşçi çalıştıranlar bu yörede gördüğüm kadarıyla hiç kabin tarafında değil sonuç da ben kullanmıyorum diyor
Bnde işçi çalıştırmadıgım İçin bu şekilde çözümler arıyor sizlere soruyorum

• Beğen
Tepkiler: guray