CASE MAXXUM 100 kullanan eya sahip olan arkadas varmi?

04.12.2007
5,974
7,759
46
lüleburgaz

Arkadaşlar CASE MAXXUM 100 serisi kullanan veya sahibi olan arkadaş varsa bu traktor ile ilgili yakıt çekiş yedek parça gibi tüm konularda detaylı bi şekilde bilgi paylasabilirmi? Herkese hayırlı günler.

Resimler ve ekler

• Screenshot_20181103-030259_sahibindencom.jpg
    Screenshot_20181103-030259_sahibindencom.jpg
    862.3 KB · Görüntüleme: 321
  • Screenshot_20181102-211218_sahibindencom.jpg
    Screenshot_20181102-211218_sahibindencom.jpg
    593.6 KB · Görüntüleme: 320
Ertac ilgi ve alakandan dolayi tesekkur ederim.bu dediğim traktörde elektronik hidrolik sistem yok.
Manüel hidrolik kumanda kolu mevcut.
Lift o-matik mandali bile manuel ayni TLA lardaki gibi.baya bi dikkatimi çekti gayet düzgün bi traktöre benziyor.ama tabiki kullanıcısından yâda sahibinden yorum dinlemek isterdim.

• Beğen
Tepkiler: ertac sahın
110 maxxum pro kullandim yakit cok fazla mesela suan nh td110 2.5 a yakin yakiyor oda cok ama bu ona gore agir cekisli 250 gr oynuyor nse yakitina gucum yeter is yapsin yeter diuosan iyi motor ariza da bilgim yok 250 saatte aldim 100e 450 saatte sattim 120 ye
Ama deutz 5100g oneririm. Yakitida iyi cekiside donanimli bide

110 maxxum pro kullandim yakit cok fazla mesela suan nh td110 2.5 a yakin yakiyor oda cok ama bu ona gore agir cekisli 250 gr oynuyor nse yakitina gucum yeter is yapsin yeter diuosan iyi motor ariza da bilgim yok 250 saatte aldim 100e 450 saatte sattim 120 ye
Ama deutz 5100g oneririm. Yakitida iyi cekiside donanimli bide

Afedersin bu maxpro degil.
CASE MAXXUM. Full avrupa. O sekilde.

Ertac ilgi ve alakandan dolayi tesekkur ederim.bu dediğim traktörde elektronik hidrolik sistem yok.
Manüel hidrolik kumanda kolu mevcut.
Lift o-matik mandali bile manuel ayni TLA lardaki gibi.baya bi dikkatimi çekti gayet düzgün bi traktöre benziyor.ama tabiki kullanıcısından yâda sahibinden yorum dinlemek isterdim.
Bir tanıdığım da ts110a var eski tip pompa ayarı yapılmış yani comman rail değil kollar manuel pullukta 2.2 dedi. Yakitindan memnun açıkcasi fiyat iyi ise değerlendirme yapilabilir. Selamlar

• Beğen
Tepkiler: Alexander

Galiba bu traktörü sitede kullanan yok.. Neyse ithal traktörün yeri her zaman farklıdır konfor güç vs vs , yerlilerle mukayese bile edilemez ancak sahibinden.com'da gezerken erkuntun 2017 model sıfır 90 lükse 120 bin istiyorlar. Bu traktörün sahibi de 120 bin istiyor. Malum lüks serisini beğeniyorlar. 3 aşağı 5 yukarı case ye alternatif olabilir mi diye yazıyorum iskender abi :)

• Beğen
Tepkiler: Alexander
Galiba bu traktörü sitede kullanan yok.. Neyse ithal traktörün yeri her zaman farklıdır konfor güç vs vs , yerlilerle mukayese bile edilemez ancak sahibinden.com'da gezerken erkuntun 2017 model sıfır 90 lükse 120 bin istiyorlar. Bu traktörün sahibi de 120 bin istiyor. Malum lüks serisini beğeniyorlar. 3 aşağı 5 yukarı case ye alternatif olabilir mi diye yazıyorum iskender abi :)

Teşekkür ederim.erkunt ve tumosan ile ilgili kullanıcı yorumları duydukça üzülüyorum.o yüzden.

Teşekkür ederim.erkunt ve tumosan ile ilgili kullanıcı yorumları duydukça üzülüyorum.o yüzden.

Valla hocam tamamen fiyat odaklı yazmıştım zaten yukarıda ki mesajımı . 120 bine bi tarafta 0 , diğer tarafta 5680 saatte motor. Yanlış anlaşılmak istemiyorum o yüzden . :) Bu arada erkuntun ne gibi sıkıntılarını duydunuz rica etsem bahseder misin biraz..