Newholland almayı düşünüyorum

Erkunt kıymet 90E+ var elimde 2015 model ince teker çekişinden memnun değilim satıp td90d almayı düşünüyorum nasıl traktör?

Elindeki motor 92 beygir 14 gazda 393 nm tork üretirken , td 90'da 88 beygir 358 nm tork üretiyor. Yani güçlü bir traktörün var. Sen erkuntun çekişinden memnun değilsen td 'den hiç memnun kalmazsın . Bi pompa ayarı yaptır sonra da lastikleri önler 320/85-R24 - arkalar 460/85-R30 olacak şekilde değiştir . Motor yere daha sağlam basar farkı görürsün zaten.. Haa illa değiştirecem dersen git lüks serilerine geçiş yap ..

• Beğen
Tepkiler: Enes_19
Arkadaşlar bizde td100 var bluemaster direk soliyim ve erkunt 90+e var ileri gerisi direksiyon yaninda olan kalın teker erkunt td 100 den iyi çekiyor yakıt daha iyi fakat erkunt servis sorunu var eger newholland alıcam dersen aman derim mibzerde takıyoruz erkunt dağa cikiyor new holland en ufak bir rampada bazen düz tarlada bile tavşan gibi sekiyor new holandda çekiş olarak daha iyisini bekleme daha iyi yanlarını sayıyım newholland kabini ve tasarim olarak aynı zamanda servis kalitesi olarak daha iyi diğer türlü erkunt bütün herşeyde iyi bence ve new holand 2 .el değeri var bunu biliyorsunuzdur söylemeye gerek yok.egerki alabiliyorsan size tavsiyem john dere 105m veya 5430 5440 mf veya 5710 5711 mf derim ben at gibiler tarlada hızlı yolda hızlı çekiş güzel konfor mükemmel kalite var size kalmış tabi biri 140 sa diğeri 240 dır ama inanın başta bende çok para diyordum kesinlikle değiyor verdiğiniz fiyata

Ne kadar ekmek o kadar köfte avrupa motorla yerli motoru nasil kıyas ediyorsunuz anlamıyorum aynı şey sıfır araba alırsın o paraya 2007 bmw 520d alırsın derler sıfır alacaksan td güzel motor gene ikinci el de tr.6 seriside güzel massey şanzıman güzel ama yakıt fazladır