İŞTE KARŞINIZDA 125 HP ArmaTrac-ERKUNT...

Olmasi için ölçüleri, özellikleri, sanzumani, tork ve gücü 125 bg olan emsallerine yakın olmalı.

Dingil aralığı en az 250-255 cm
Ağırlığı min. 6.000 kg civarı,
elektronik shuttle olmalı,
24 + 24 hi lo vites ve ya 16 ileri 16 geri yarı otomatik vites olmalı.
Torku min 520-530 civarı olmalı
Tork tedegi en az %40 civarı olmalı.
Kaldırma kapasitesi 6 ton civarı olmalı.
Yakit tankı min 200 lt civarı olmalı.
Geniş,ferah ve konforlu bir kabini olmalı.

Görünüşünden ben olmadım diyor . E büyük motor büyük teker takmayla olmazki. Gövdesi biraz daha yere yakın olmalı uzunluğu genişliği artmalı. 100 lüğün uzunluğu az olduğu için defalarca fabrikayla konuşmuştum ancak bir şey yapmadılar. En son modellerdeki araya atılan sandıktan sipariş edip taktık bizim 100 lüğe nasıl farketti nasıl rahatlattı. Ee ama bu koca motor takmışlar o gövdeye oldu mu yani bit bakınca insan olmamış diyor zaten
Bende yaptırmayı düşünüyorumda uzatma takım çantası şeklinde mi acaba?
Ve tam olarak nerden aldınız

• Beğen
Tepkiler: phantomerkunt
Bende yaptırmayı düşünüyorumda uzatma takım çantası şeklinde mi acaba?
Ve tam olarak nerden aldınız

Takım çantası şeklinde ağırlıklar sökülüyor ağırlığın bağlı olduğu mesnet de sökülüp araya bu sandık atılıyor. Sonra mesnet ve ağırlık sandığın çnüne bağlanıyor. Yedek parça bayisi kanalıyla fabrika gönderdi parçayı

• Beğen
Tepkiler: Ercan AYKUŞ
Bırakın satılı sutulu bi kere egzoza bakın makinenin yaa ne o öle tırda yok o egzoz [emoji23] [emoji23]

:)

Türkiye deki adı da erkunt hayalet 125 mi olur? :D :D :) :) adblue var sanırım.

Adblue var.

Hemen eleştirelim :D:D:D adblue deposu galiba mevcut 110 litre yakıt deposunun önüne ilave edilmiş pek hoş olmaış, bence erkuntun bu traktörü uzatması gerek

Boyunun bi ölçüsünü alalım :)

Birşeyler olacak gibi. Ama bu şekilde olursa yine tam anlamıyla olmayacak gibi gözüküyor. Üzerinde biraz daha çalışılması gerek diye düşünüyorum. Bizim slayttan gelişmeler var. Ama daha eklenmesi gereken çok şey var. O slaytı birebir uygulasalar çağ atlayacak firma....

Aynen :)
o slaytı tekrar gönderdim bakalım ne çıkacak ;)

Görünüşünden ben olmadım diyor . E büyük motor büyük teker takmayla olmazki. Gövdesi biraz daha yere yakın olmalı uzunluğu genişliği artmalı. 100 lüğün uzunluğu az olduğu için defalarca fabrikayla konuşmuştum ancak bir şey yapmadılar. En son modellerdeki araya atılan sandıktan sipariş edip taktık bizim 100 lüğe nasıl farketti nasıl rahatlattı. Ee ama bu koca motor takmışlar o gövdeye oldu mu yani bit bakınca insan olmamış diyor zaten

öneriniz için teşekkürler. :)

Duruşu 125 gibi durmuyor bence. En az Maxima gibi durması lazımdı.

haşmetle yan yana koymak gerek.

Zeynep hanım geri alsın firmayı.
Artık erkunt alma vaktidir ağalar.
Millete hayırlı olsun.

işin başında hala o var bakarsın oluverir :)

Olmasi için ölçüleri, özellikleri, sanzumani, tork ve gücü 125 bg olan emsallerine yakın olmalı.

Dingil aralığı en az 250-255 cm
Ağırlığı min. 6.000 kg civarı,
elektronik shuttle olmalı,
24 + 24 hi lo vites ve ya 16 ileri 16 geri yarı otomatik vites olmalı.
Torku min 520-530 civarı olmalı
Tork tedegi en az %40 civarı olmalı.
Kaldırma kapasitesi 6 ton civarı olmalı.
Yakit tankı min 200 lt civarı olmalı.
Geniş,ferah ve konforlu bir kabini olmalı.

Yeni bir model mi bu yoksa beklenen mi ?

Mesele beygir değil mesele tier 4 final.

Hay ağzına sağlık Görkem :)

Bu motorda yarım şase vardır bizim türk çiftçisi alır bu motoru iki ay sonra böler tam şase yapılması lazım artık Erkunt traktörlere

At gibi orda burdan atlatırsan şase olsa eğilir :)