İŞTE KARŞINIZDA 125 HP ArmaTrac-ERKUNT...

Yeni ArmaTrac 1254 Lux CRD4'ün lansmanı!

ArmaTrac, 7-11 Kasım 2018'de İtalya'nın Bologna kentindeki EIMA 2018'de yepyeni model –ArmaTrac 1254 Lux CRD4'ün heyecan verici lansmanı için hazırlanıyor!

Bugün, özellikle Avrupa'da, birçok ülkede, Tier 4 Final traktörlerinin kullanımı yasal bir gerekliliktir. ArmaTrac, uluslararası varlığının gereği olarak, çiftçilerin ihtiyaçlarını dinledi ve AB ve ABD emisyon yönetmeliklerine uygun yeni bir traktör modeli geliştirmeye başladı ve 125 HP ile ArmaTrac 1254 Lux CRD4 modeli geliştirildi.

Yüksek güç ve emisyon seviyesi özellikleri haricinde, bu modelin önemli bir özelliği olan Deutz motor ve ZF şanzıman ile, özelleştirilmiş teknolojilerin uygulanması sayesinde %5 yakıt verimliliği sağlıyor.

Detaylar geldikçe sizlere aktaracağım...

emeğe saygı :)

SAM_0669.JPG

SAM_0680.JPG

ZF nin sitesinde t557 şanzımanın power shuttle olan modeli var onu koymuşlardır büyük ihtimalle, ama şanzıman hakkında en ufak bilgi vermediğine göre Ercan abimiz hayal kırıklığı yaşamak mümkün yoksa 125 demeden power shuttle diyeceğini varsayıyorum çünkü beklentiler hep bu yöndeydi , güç artışından önce power shuttle bekleniyordu

• Beğen
Tepkiler: Ercan AYKUŞ
ercan toğupundan vuracam seni topal guş olacaksın [emoji4]

Vur la vur :)

Ozamn yakında Türkiye'de görürmüyüz? Bence kabinese bi el atılmalı bence çok tipsiz

umuyoruz yakın zamanda burayada gelir henüz seri üretim yok.

Aynalar elektrikli olmuş . Umarım şanzıman aynı değildir.

Şanzıman 16+16 power shuttle ama t557 mi onu bilmiyorum.

Ercan abi șanziman haşmet dekinle aynı mı ? Yoksa farklı mı

16+16 ama aynı mı farklı mı bilmiyorum yakında öğrenecez.

Powershutte varmı abi yoksa ileri geri eski düzen mi?

var power shuttle var isteyene mekanikte olacak galiba. ama kesin değil.

Kaportayı değiştirmeleri lazım
125 hp enazından maxima gibi daha oturaklı bi model olursa daha iyi olur...

Lastiği büyüttün mü o olur kaba bir kaportaya gerek yok.

Gider ayak beni yaktın Erkunt...
[emoji91] [emoji91] [emoji91] [emoji91] [emoji91] [emoji91] [emoji91] [emoji91]

Yakmaz abi :)

ZF nin sitesinde t557 şanzımanın power shuttle olan modeli var onu koymuşlardır büyük ihtimalle, ama şanzıman hakkında en ufak bilgi vermediğine göre Ercan abimiz hayal kırıklığı yaşamak mümkün yoksa 125 demeden power shuttle diyeceğini varsayıyorum çünkü beklentiler hep bu yöndeydi , güç artışından önce power shuttle bekleniyordu

Abi 16+16 ama 557 mi onu bilmiyorum ama power shutlle var artık büyüklere de o özellik gelir..

yerden çok mu yüksek bana mı öyle geldi..

Yanında foto çekniyim kıyaslarız ya da haşmetle yan yana koyalım.

Yeni çanlar yakmaya geliyom der gibi sanki ....Hayırlı olsun Erkunt a ...

Yapma abi yavaş yavaş olacak bu işler.

• Beğen
Tepkiler: sinoplu
Görünüşünden ben olmadım diyor . E büyük motor büyük teker takmayla olmazki. Gövdesi biraz daha yere yakın olmalı uzunluğu genişliği artmalı. 100 lüğün uzunluğu az olduğu için defalarca fabrikayla konuşmuştum ancak bir şey yapmadılar. En son modellerdeki araya atılan sandıktan sipariş edip taktık bizim 100 lüğe nasıl farketti nasıl rahatlattı. Ee ama bu koca motor takmışlar o gövdeye oldu mu yani bit bakınca insan olmamış diyor zaten

Görünüşünden ben olmadım diyor . E büyük motor büyük teker takmayla olmazki. Gövdesi biraz daha yere yakın olmalı uzunluğu genişliği artmalı. 100 lüğün uzunluğu az olduğu için defalarca fabrikayla konuşmuştum ancak bir şey yapmadılar. En son modellerdeki araya atılan sandıktan sipariş edip taktık bizim 100 lüğe nasıl farketti nasıl rahatlattı. Ee ama bu koca motor takmışlar o gövdeye oldu mu yani bit bakınca insan olmamış diyor zaten

kaç liraya aldınız hocam orijinal uzatmayı?