Sayfa 2/2 BirinciBirinci 12
23 sonuçtan 16 ile 23 arası gösteriliyor

Granland dekara ne kadar atılıyor 500lt bir holdere ne kadar atmaliyim. Yanında başka hangi ilaçları karıştırabilirim ilk defa bu yıl ot ilacı atacağım yardımcı olursanız sevinirim

Alıntı Güçlü-18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Granland dekara ne kadar atılıyor 500lt bir holdere ne kadar atmaliyim. Yanında başka hangi ilaçları karıştırabilirim ilk defa bu yıl ot ilacı atacağım yardımcı olursanız sevinirim
    Dekara 1.5 gram. İçerisine yulaf ilacı aynı zamanda yaprak gübresi ile pas ilacı karıştırıp atabilirsin.

Güçlü-18 teşekkür etti.

Sayın inci tarım bu dediklerinizden sadece gübretaşın micro sıvı gübresini temin ettim yulaf ilacı ve pas ilacı olarak uygun önerilerinizi alabilirmiyim. Birde yayici yapıştırıcı olarak ne önerirsiniz isim olarak bunları bildirebilirsiniz

Sayin İnci tarım onereceginiz ilaçları istememiz durumunda kargo ile gönderim yapiyormusunuz. Kapıda ödeme varmı

Sayin İnci tarım onereceginiz ilaçları istememiz durumunda kargo ile gönderim yapiyormusunuz. Kapıda ödeme varmı
    Detaylı bilgi için...Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  IMG_20181113_085917.jpg
Görüntüleme: 61
Büyüklüğü:  61.5 KB (Kilobyte)

Alıntı İNCİ TARIM İLAÇLARI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Detaylı bilgi için...Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  IMG_20181113_085917.jpg
Görüntüleme: 61
Büyüklüğü:  61.5 KB (Kilobyte)
    İnternet kullanmayı ve isimden adres iletişim bilgileri bulmayı biliyorum. Telefon kullanmayı da biliyorum. Her ilde onlarca tarım ilacı satan firma var tek tek arayıp fiyat sormayida biliyorum.sizden fiyatda sormadım tavsiyeleriniz ve birlikte kullanabileceğim ilaçları sordum ve kargo ile kapıda ödemeli gönderilir mi bilmek istedik. Vereceğiniz cevap iki ilaç ismi ile evet-hayir di. Bu kadar zor mu ki cevap yerine kartvizit yolluyorsunuz. Sizden alışveriş yapabilmemiz için önce müşteri memnuniyetini sağlamanız lazım. Utanmasaniz danışmanlık ücreti isteyeceksiniz. AMAN KALSİN LAZİM DEĞİL İNCİ TARIM

ahmetboz28, ALI EFE teşekkür etti.

İnternet kullanmayı ve isimden adres iletişim bilgileri bulmayı biliyorum. Telefon kullanmayı da biliyorum. Her ilde onlarca tarım ilacı satan firma var tek tek arayıp fiyat sormayida biliyorum.sizden fiyatda sormadım tavsiyeleriniz ve birlikte kullanabileceğim ilaçları sordum ve kargo ile kapıda ödemeli gönderilir mi bilmek istedik. Vereceğiniz cevap iki ilaç ismi ile evet-hayir di. Bu kadar zor mu ki cevap yerine kartvizit yolluyorsunuz. Sizden alışveriş yapabilmemiz için önce müşteri memnuniyetini sağlamanız lazım. Utanmasaniz danışmanlık ücreti isteyeceksiniz. AMAN KALSİN LAZİM DEĞİL İNCİ TARIM
    Bizde şöyle düşünmüştük; bu arkadaşa iletişim numaramizi gönderelim hangi konuda bilgi talebi var ise daha detaylı kendisine yardımcı olalım... Demek ki iyi niyette düşünceye maraz... Sana başarılar gardaş

Bende ziraat bayisiyim.Bahar döneminde ağırlıklı satılacak ilaçların fiyatları tam kesinlik kazanınca bilgi veririm

Sayfa 2/2 BirinciBirinci 12