4 lü yaylı Turan Pulluk yorum

Bu tipler cengiz modeli diye geçiyor hatta üzerinde yazar.Turanın bi ara fstklı bişey olsun diye çıkarıpta ne beğenilen nede tutulan bi modeli öyle söylim
10yil turan cengiz kullandım son 2yili satma veya takasa verme çabalarıyla geçti ve kurtuldum [emoji39]

Ustam fiyat uygundu
Bize yakın dı
Ve dönerli yaylı oluşu cazip etmişti
Birde ful hidrolik ayarlı 12-14-16 inç ayarı oluşu çok hoş olmuş du o yüzden almaya niyet etmiştim bnde
Sizinle lastik muhabbetinde konuşurken arazimiz de taş yok dediğinizi hatırlıyorum düz dönerli alın ve klasik tip hemde yarı parası taşsız arazide yaylının avantajı yok sulu tarım yapıyorsanız pulluk da ideal 12 inç dir hasattan sonraki sürümde ara mesafeden dolayı kesek daha az atar bir sonraki ekecegin ürünün ekim yatağı daha güzel olur 12 inç ten aşağıda traktörü daha çok tutar ve toplama olayı ara mesafeden dolayı daha sık görülür

• Beğen
Tepkiler: Adil_d
Sizinle lastik muhabbetinde konuşurken arazimiz de taş yok dediğinizi hatırlıyorum düz dönerli alın ve klasik tip hemde yarı parası taşsız arazide yaylının avantajı yok sulu tarım yapıyorsanız pulluk da ideal 12 inç dir hasattan sonraki sürümde ara mesafeden dolayı kesek daha az atar bir sonraki ekecegin ürünün ekim yatağı daha güzel olur 12 inç ten aşağıda traktörü daha çok tutar ve toplama olayı ara mesafeden dolayı daha sık görülür

Taşlı arazimiz yok Ama Bulunduğum ilde dönerli 21₺ istiyor satıcılar
Bunu da uygun bulunca almak istemiştim
Bu gidişle ya klasik pulluk alıcam
Yada evde ki 3 lü 14 numara yeni köteni 4 lü 14 yapıcaz

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci32
IMG_5626.JPG turan gitti ünlü tam otamatık geldi arkadaşların dediği gibi ağırlığı diğerinden çok farklı

Aynı pulluğun dönersiz 5 lisi var 4 lü olarak kullanıyoruz 2007 model. Motoru hiç tutmaz sıyırır atar toprağı otlu saplı yerde tıkama yapmaz aynaları çabuk eskir, alt uç demiri yere düz bastığından sert yerde batırmak zulümdür yine düz bastığı uçsuz olduğu için tarlaya sert tabaka yaptırır çabuk otlandırır demir kalitesi iyi değildir turanların hepsi böyledir fiyat iyiyse güzel pulluk varsa seçenek alpler veya aydın pulluktan başka pulluk önermem.

Birtek siz olumlu yorum yaptınız Hocam
Fiyat iyiydi başka da dönerli yoktu bu fiyata
Bıçakları Alpler işe aynı gibi neden sert yerde batmakta sıkıntı olsun ki

Turan alpler hepsini kullandık pulluk kapatması için tarlada 2-3 ayar yapardık krank ve arka bileği büküldü düzelttik.iş yapıyordu ama ünlü kadar iyi olamaz bu arada sert yerlerde tıranda alplerde batıyordu.

• Beğen
Tepkiler: HAMUKA