4 lü yaylı Turan Pulluk yorum

Neden ünlü veya alpler değilde turan.Eskişehirde yapılmasına rağmen piyasaya hakim değil.

Hocam ikinci el bulduk bize de yakın bir köyde
Sıfırları çok pahalı
Hani o kadar pahalı bi ürün alacak durumda değiliz şuan
4 lü tam otomatik ve yaylı

Sıfırları çok pahalı biliyorsunuzdur bir motor parası
O yüzden turan marka olduğu İçin onu soruyorum

• Beğen
Tepkiler: huseyin5450
Resim var mı. Cengiz turansa hiç bulaşmayın

IMG_7299.JPGIMG_7298.JPGIMG_7296.JPG

• Beğen
Tepkiler: serhan@xuu26
Aynı pulluğun dönersiz 5 lisi var 4 lü olarak kullanıyoruz 2007 model. Motoru hiç tutmaz sıyırır atar toprağı otlu saplı yerde tıkama yapmaz aynaları çabuk eskir, alt uç demiri yere düz bastığından sert yerde batırmak zulümdür yine düz bastığı uçsuz olduğu için tarlaya sert tabaka yaptırır çabuk otlandırır demir kalitesi iyi değildir turanların hepsi böyledir fiyat iyiyse güzel pulluk varsa seçenek alpler veya aydın pulluktan başka pulluk önermem.

Aynı pulluğun dönersiz 5 lisi var 4 lü olarak kullanıyoruz 2007 model. Motoru hiç tutmaz sıyırır atar toprağı otlu saplı yerde tıkama yapmaz aynaları çabuk eskir, alt uç demiri yere düz bastığından sert yerde batırmak zulümdür yine düz bastığı uçsuz olduğu için tarlaya sert tabaka yaptırır çabuk otlandırır demir kalitesi iyi değildir turanların hepsi böyledir fiyat iyiyse güzel pulluk varsa seçenek alpler veya aydın pulluktan başka pulluk önermem.

Ustam arazimiz yeri zaman sert yeri zaman yumsak
Fiyat iyi bnde o yüzden görünce araştırmak istedim
Yoksa düz Alpler ve ünlü kullanıyoruz
Hiç dönerli ve yaylı kullanmadık

Peki yedekparca sanayide bulma imkanımız var mı yoksa illa fabrika da mı TEM’in ediliyor

Ustam arazimiz yeri zaman sert yeri zaman yumsak
Fiyat iyi bnde o yüzden görünce araştırmak istedim
Yoksa düz Alpler ve ünlü kullanıyoruz
Hiç dönerli ve yaylı kullanmadık

Peki yedekparca sanayide bulma imkanımız var mı yoksa illa fabrika da mı TEM’in ediliyor
Bizim burada üretiliyor turan eskişehirde tutulduğundan parça bol sizin bölgeyi bilemem kaç lira diyolar pulluğa? Ünlüyü batırıyosanız buda batar