3 Lü 14 Numara Ünlü Pulluk 4 Lü 14 Numara Yapmak Nasıl Sizce

Merhaba arkadaşlar çifçeker aldığımız İçin 4 Lü pulluk almalıyız veya evde bulunan 3 Lü 14 numara ünlü marka pulluğumuzu 4 Lü 14 numara yapmak istiyoruz
Çünkü 3 Lü kötenimiz yeni ve 4 Lü yeni kötenler de pahalı Babamla kararsız da kaldık bu konuda.
Faaliyete geçmeden sizlere de sormak istedim

Sizce mantıklı mı Yapılır mı Yapan oldu mu Orjinale göre bir sıkıntısı olur mu
Kısaca eksi ve artı yönleri nedir ? IMG_7486.JPG

Çevrile biliyor sa çevirin ama orijinal gibi oluyor mu nekadara çıkar hesap
Yapılan masraflar +pulugu sattığınızda fiyat yeni pulluk fiyatına gelir veya birazda farklı olursa yeni mantıklı bence

Çevrile biliyor sa çevirin ama orijinal gibi oluyor mu nekadara çıkar hesap
Yapılan masraflar +pulugu sattığınızda fiyat yeni pulluk fiyatına gelir veya birazda farklı olursa yeni mantıklı bence

Gerekli parçalar bir tane arkaya uzanan şase bir tane ortaya ayırac bir tane kulak bir pulluk Demir’i bir teker bir de vida seti
Bnm aklıma gelen Bunlar
Bunların maliyet 1600-2000 arası

Şimdi ünlü 4 lü 14 fiyatı 7500₺ istediler Fuar da

Bn önceki paylaşım da gördüğünüz gibi ikinci el dönerli almayı istiyordum Sıcak bakılmadı
İkinci el 4 lü 14 alalım dedim ona da sıcak bakılmadı
Aklımıza bu uygun geldi
Sizlere sormak istedim

Merhaba arkadaşlar çifçeker aldığımız İçin 4 Lü pulluk almalıyız veya evde bulunan 3 Lü 14 numara ünlü marka pulluğumuzu 4 Lü 14 numara yapmak istiyoruz
Çünkü 3 Lü kötenimiz yeni ve 4 Lü yeni kötenler de pahalı Babamla kararsız da kaldık bu konuda.
Faaliyete geçmeden sizlere de sormak istedim

Sizce mantıklı mı Yapılır mı Yapan oldu mu Orjinale göre bir sıkıntısı olur mu
Kısaca eksi ve artı yönleri nedir ? Ekli dosyayı görüntüle 32681

Alpler'in böyle bir uygulaması var Çiftçi TV'de görmüştüm elinizdeki eski pulluğu bayi aracılığı ile alıyor kaçlı istiyorsanız ayarlıyorlar ve size teslim ediyorlar. Üretici firma ile bir görüşün derim.

• Beğen
Tepkiler: OkumuşMühendis

Merhaba arkadaşlar
Aydın marka 4 lü 12 numara pulluğu 5 li yaptırdım.fabrika ile görüştüm malzemeleri gönderdi ustada toplattım.3 senedirde kullanıyorum hiç bir sorun yok.
Bence fabrika ile görüş işin çözülür

• Beğen
Tepkiler: OkumuşMühendis