LANDINI 6C SERİSİ

Sınıfının En Kaliteli karizmatik, Konforlu,Sağlam,Yakıt cimrisi Traktörü landini 6c serisi.

› Motor devir sabitleyicisi*
› 48+16 vites seçeneği*
› 3 kademe powershift seçeneği
› Power shuttle
› Sürüngen vites seçeneği
› Ön aks süspansiyon seçeneği
› 4WD, PTO ve diferansiyel kilidi elektrohidrolik kontroller*
› 540-540E-1.000-1.000E devir PTO
› Çamurluk üzeri PTO kumandası
› Ön PTO seçeneği
› 10 adet hidrolik güç çıkışı
› 5.400 kg hidrolik kaldırıcı kapasitesi
› Çamurluk üzeri hidrolik kaldırıcı kumandası
› Dönüm ölçer, mesafe ölçer ve yakıt sarfiyat göstergesi › Hava süspansiyonlu sürücü koltuğu, yolcu koltuğu, sunroof*
› Kabin süspansiyonu
>4 silindirli 4.485 silindir hacmi
>4700 kg boş ağırlık. Ağırlıklı hali 5500 kg ağırlıklı hali
>comon rail motor
>4 lastikten yağ banyolu fren
> ön fren
>590 Nm kadar tork üretebilen motor.
>185 litre yakıt..25 litre edbulue kapasitesi

6-6130c.jpg11-6s.jpg10-6s.jpg5-6s.jpg1-6s.jpg5-6130c.jpg3-6130c.jpg2-6130c.jpg3-6s.jpg7-6s.jpg

140 nı deneme şansım oldu 1 tur.6 14 alpler takılıydı pulluk sağa dayanmıştı biraz 6lı değile 5.5 lik diyebiliriz.çok kısa kullandım ama 140 hpin zevkini alamadım ama toprak biraz çamurdu ve sürüm derinliğide baya vardı.Gücünün dışında o motorda kolçaktan kumandaların olması lzm.konttol panelleri çok basıtce oyuncak görüntüsü vardı ve en önemlisi vştesler berbat alışana kadar powershşft yuşlarını bulmak için bakmak gerikio.bira daha geliştirilmeli.öne olan vştes sayısı geriye neden yok onu anlamadım

• Beğen
Tepkiler: tunaonbasi
140 nı deneme şansım oldu 1 tur.6 14 alpler takılıydı pulluk sağa dayanmıştı biraz 6lı değile 5.5 lik diyebiliriz.çok kısa kullandım ama 140 hpin zevkini alamadım ama toprak biraz çamurdu ve sürüm derinliğide baya vardı.Gücünün dışında o motorda kolçaktan kumandaların olması lzm.konttol panelleri çok basıtce oyuncak görüntüsü vardı ve en önemlisi vştesler berbat alışana kadar powershşft yuşlarını bulmak için bakmak gerikio.bira daha geliştirilmeli.öne olan vştes sayısı geriye neden yok onu anlamadım
Ben mc cormick x6.430 modelinden siparis verdim aşağı yukarı ayni 133 beygir firmanin onerdigi pulluk 3 lu18 inc donerli

Kuyruk milinde brüt 140 ı açardır, belki, Samsun tarım fuarında Maxxum 135 CVX,AFS Pro, full donanım 450 000 TL fiyatı vardı.Tractor of the year 2019 Finalist modeldir.Lastik ebatları geniş olduğu için yavru pulluklu 4 lü inch ayarlı pulluk tercih ediliyor.
Şoför genelde emniyet için geriye gitmez.İkili traktör tarla sürümlerinde 8 çizilerek sıra başı dönüşü yapılır.

Kuyruk milinde brüt 140 ı açardır, belki, Samsun tarım fuarında Maxxum 135 CVX,AFS Pro, full donanım 450 000 TL fiyatı vardı.Tractor of the year 2019 Finalist modeldir.Lastik ebatları geniş olduğu için yavru pulluklu 4 lü inch ayarlı pulluk tercih ediliyor.
Şoför genelde emniyet için geriye gitmez.İkili traktör tarla sürümlerinde 8 çizilerek sıra başı dönüşü yapılır.

Maxxum o fiyata daha cazip.daha donanımlı ve kaliteli