Powerfarm 100

landini powerfarm 100 hakkında ek bilgiye sahip olmak istiyorum özellikler ahmet arslan isminde bala lı kardeşim benimle özelden de iletişime geçersen çok memnun olurum landiniler hakkında çok bilgiye sahipsin anladığım kadarıyla

landini powerfarm 100 hakkında ek bilgiye sahip olmak istiyorum özellikler ahmet arslan isminde bala lı kardeşim benimle özelden de iletişime geçersen çok memnun olurum landiniler hakkında çok bilgiye sahipsin anladığım kadarıyla
Landini power farm lar mekanik traktörler. Arızaları 5h lar gibi sık ve zor değil. Çekişleri çok güzel 5h gibi elektronik değil ve pompa ayarı istemiyorlar. Ama power farm 110 lar iş makinası gibidir. Çok geniş ve yüksektirler. Emsallerine göre biraz hafif kalıyolar ama ağırlık eklemek kolaydır. Ben size power farm 100 ü söyle anlatayım Perkins motorlu 4 silindir 4400 silindir hacmi 1104 motor var.
Turbo intercol var ama şöyle bişey var bu traktörler 100 beygir değil 92.5 beygir 68 kw motor mevcut. O traktörün 100 hp olması içib 74 kw motor olması gerekli. Powerfarm 110 da ise 74.9 kw 101 hp motor gücü var. 393 nm tork üreten max torku 1400 1500 devirlerde yakalayan bi traktör.
121 litre yakıt deposu mevcut
24x12 isteğe bağlı sürüngen vites le 36x24
Vites seceneği geliyor yol vitesi mevcut.
45 km sürat var.
540 540E kuyruk mili devri var.
Ön tekerlerde fren mevcut
yağ banyolu disk fren var.
Mekanik şatıl var
4x kolu mekanik
Yol kuyruk mili var
Mekanik devir seçme kolu
Bağımsız pto
8 adet hidrolik çikıs var.
3700 kg kaldırma kapasitesi
Elift var
Tenteli modelide var kabinlide kabinlide klima mevcut havalı sürücü koltuğu sanruf yolcu koltuğu mevcut. Traktörün ağırlığı ise 4100 kg dir.
Defransiyal kilidi elektroniktir yani direksiyonun sağında tuş var. Landini kendini çok gelistirdi. Seneler önce italyaya fabrikasına gittiğimde traktörün kalitesine sağlamlığıma şahit oldum zaten 1997 den beri kullanıyorum power farm ı 2005 yılında aldık 9000 saat sıkıntısız kullandık çok cefakar traktörler.

• Beğen
Tepkiler: sarozlukaptan