4'LÜ 14 İNÇ ÜNLÜ PULLUK MU ? ALPLER PULLUK MU ? NEDEN ?

ustam agzı derken hangı parcalar mesela ayna kısmı degıseme gerek yok zaten yamulmadıkça
gerıye bıçak veya kama kalıyor
biz 300 3500 dönm cıvarı gamalı kullandık daha maşallah gamalar aynı
siz tam olarak neyden bahsediyorsunuz
Ucundaki yastı kamalar benim alplerde kamalıydı ünlü kadar dönüm işleyemiyordu uçları hemen bozuluyordu köreliyordu alplerde bi baharın bi güzün kamaları yaptırıyordum yoksa batmıyordu yüzünden çizip gidiyordu ünlünün kamalar daha değişmedi bu sene yılbaşında aldım bi bahar bi güz sürümü daha yapar zaten kullan at kama ünlününkiler alplerdeki gibi hiltinin ucu gibi değil.

• Beğen
Tepkiler: OkumuşMühendis
Ucundaki yastı kamalar benim alplerde kamalıydı ünlü kadar dönüm işleyemiyordu uçları hemen bozuluyordu köreliyordu alplerde bi baharın bi güzün kamaları yaptırıyordum yoksa batmıyordu yüzünden çizip gidiyordu ünlünün kamalar daha değişmedi bu sene yılbaşında aldım bi bahar bi güz sürümü daha yapar zaten kullan at kama ünlününkiler alplerdeki gibi hiltinin ucu gibi değil.

Anladım ustam

• Beğen
Tepkiler: Baki TÜRKOĞLU
Selamun aleykum arkadaslar bende 98 model yarı otomatik turan pulluk var ve kulak yapisi turanlarin toprağı bir ünlü veya alp kadar cevirmiyor peki kulaklarını devistiricem ve ünlü veya alpler pulluğun kulaklarından takılır mı... Turan pulluklarda batmama gibi bi problem yok cünku cok ağır bi pulluk... Şuan kullandigim 3 12...

Selamun aleykum arkadaslar bende 98 model yarı otomatik turan pulluk var ve kulak yapisi turanlarin toprağı bir ünlü veya alp kadar cevirmiyor peki kulaklarını devistiricem ve ünlü veya alpler pulluğun kulaklarından takılır mı... Turan pulluklarda batmama gibi bi problem yok cünku cok ağır bi pulluk... Şuan kullandigim 3 12...

Ustam kulakların montaj delikleri oluyorsa takılır
Ancak turan da kı pulluk arası mesafe uygun kulak almalısın

Turan pulluk nasıl ?

4/11 Alper kullandım, şimdi 5/11 ünlü kullanıyorum, Alpler ağır ve motora koyuyor, tek iyi yönü ağır olduğundan iyi batıyor fakat yeni ünlüler alplerden daha sağlam ve toprağı devirmesi de çok iyi, ben ünlüden daha çok memnun kaldım

Trakyada pullukla
Salgamlilar
Ismail tutmaz
Nalbant tarim.
Dik.yol.
Bu pulluklar gayet kullanışlıdır.
Turkiye geneli
alpler
Aydın pulluk
Unlu
Turan.
Bu pulluklar tabiki .
Ben ismail tutmazin pullugunu kullanıyorum.
Gayet memnunum.hafif kullanışlı fiyatı gayet uygun.trakyali arkadaşlara tavsiye ederim.

Trakyada pullukla
Salgamlilar
Ismail tutmaz
Nalbant tarim.
Dik.yol.
Bu pulluklar gayet kullanışlıdır.
Turkiye geneli
alpler
Aydın pulluk
Unlu
Turan.
Bu pulluklar tabiki .
Ben ismail tutmazin pullugunu kullanıyorum.
Gayet memnunum.hafif kullanışlı fiyatı gayet uygun.trakyali arkadaşlara tavsiye ederim.
Bende de 5 li 12 no var İsmail tutmaz marka uc demiri ve diğer bıçak lari gerekli nerden alabilirsiniz acaba fiyatlari ne kadar bilginiz var mı?