Ts110a İle Pancar Tarlasına Matris Uygulaması.

24.11.2009
11,105
765
Ankara

https://youtu.be/KNjebzb7S9Y

IMG_20181015_135438.jpgIMG_20181015_135454.jpg

Kolay gelsin.
Traktörün çok güzel güle güle kullan.
Yakıt ve performansı nasil tavsiye edermisin?
Mümkün olmuş olsa case maxxum serisi ile ikiside aynı hangisini tavsiye edersiniz?herhangi bir fark varmidir.
Bu traktörler motor ömürleri maksimum kaç saatleri zorlar sizce?

Kolay gelsin.
Traktörün çok güzel güle güle kullan.
Yakıt ve performansı nasil tavsiye edermisin?
Mümkün olmuş olsa case maxxum serisi ile ikiside aynı hangisini tavsiye edersiniz?herhangi bir fark varmidir.
Bu traktörler motor ömürleri maksimum kaç saatleri zorlar sizce?
Sağolun Allahrazı olsun
Yakıtta performansta çok güzel yaklaşık 2haftadır çift sürüyorum 1600 devri geçmiyorum toprak yapısına göre 6ile 8km arasında gidiyo pulluk 6lı 13 numara. Yakıt 1.5__ 1.8 litre civarı. Bem diğerini bilmediğim için kıyaslama yapamıycam. Ben buyıl aldım şimdilik 400 saat kullandım ama 15binden falan bahsedenler var duyduğuma göre.
Masallah bereketli olsun. Şimdi mi ekecen yoksa baharın mi ekeceksin
Sağol abi ektik yerini
Merdaneyi neden indirmediniz bi abimiz indirip pancar yerine bikat çekip hemen ekiyo buğdayı iyi oluyo
Merdaneyi daha iyi batması için sırtına alıp 2.yi merdaneli çekiyoruz daha güzel oluyo.
Kolay gelsin maşallah mavise
Sağolun
Kolay gelsin Volkan. Haşmet' i biraz kasıyor kaldırınca. Bunda nasıl? :D
Sağol erkan bu hiç anlamıyor yaw akılkursak yok[emoji2]

Sağolun Allahrazı olsun
Yakıtta performansta çok güzel yaklaşık 2haftadır çift sürüyorum 1600 devri geçmiyorum toprak yapısına göre 6ile 8km arasında gidiyo pulluk 6lı 13 numara. Yakıt 1.5__ 1.8 litre civarı. Bem diğerini bilmediğim için kıyaslama yapamıycam. Ben buyıl aldım şimdilik 400 saat kullandım ama 15binden falan bahsedenler var duyduğuma göre. Sağol abi ektik yeriniMerdaneyi daha iyi batması için sırtına alıp 2.yi merdaneli çekiyoruz daha güzel oluyo. SağolunSağol erkan bu hiç anlamıyor yaw akılkursak yok[emoji2]
Aynen iki kat daha iyi olur mazot harcama diye söledim :) :)