NEW HOLLAND FORD 7740 HAKKINDA TEKNİK ÖZELLİKLERİNİ BİLEN VAR MI?

SELAMÜN ALEYKÜM

NEW HOLLAND FORD 7740'IN TEKNİK ÖZELLİKLERİNİ BİLEN VAR MIDIR?
MESELA KAÇ BEYGİRDİR
HDİROLİK KALDIRMA KAPASİTESİ NEDİR
BUNLARI BİLEN VARSA ALLAH RIZASI İÇİN SÖYLESİN.
model yılı 1998

Adsız.png

• Beğen
Tepkiler: Aygün 10
Traktör data yazın Google ye
Ordan Newholland dı seçin 7740 o tıklayın özellikleri çıkıyor

Kabaca 5000 cc motor ra sahip 95 hp güç
Sle ler 3900 kaldırma kapasitesi var sle olanlar 16 x 8 vites biliyorum
Sl ler 12x4 vites
S ler 8 x2 vites
Kuyruk mili 540 :1000 devir

peki hocam bu t5 115 elektro command bundan iyi midir. bana fazla güçlü traktör lazım değil bunun gücünde veya bir tık üstünde olsun yeter. tecrübesizim kusura bakmayın size soru soruyorum

İş te Ford 7740
Rahatlıkta nh t5
7740 fazla para bağlamazsın t5 kıyasen

iyi de hocam 20 yıl 7740 mı kullanacam üstü açık işimizi aksam yapamıyoruz aydınlatma yok parça yok 20 yıllık motor kime soruyorum 7740 dıyor ıyı hos dıyorsunuz da artık parça bulamıyoruz. lanet memleketımde yok dısardan da kımden ısteyecem bılmıyorum. valla bırakacam bu ısleri nedir ya

iyi de hocam 20 yıl 7740 mı kullanacam üstü açık işimizi aksam yapamıyoruz aydınlatma yok parça yok 20 yıllık motor kime soruyorum 7740 dıyor ıyı hos dıyorsunuz da artık parça bulamıyoruz. lanet memleketımde yok dısardan da kımden ısteyecem bılmıyorum. valla bırakacam bu ısleri nedir ya

Bolgenizde sadece NH in servisi olduğuna göre NH almak en mantıklısi.
Bu durumda butceniz el verirse T5 electro command alın. Fiyatı Biraz daha uygun olsun derseniz TR5.115 alabilirsiniz.
Bu ikisi de 7740 i aratmayacagi gibi kabinlu olması sebebiyle çok daha konforlu olacaktır.
Ayrıca traktör biraz daha güçlü olsun derseniz TR6.120 de iyi bir seçenek. Karar tabi ki sizin.

• Beğen
Tepkiler: casrow

Bolgenizde sadece NH in servisi olduğuna göre NH almak en mantıklısi.
Bu durumda butceniz el verirse T5 electro command alın. Fiyatı Biraz daha uygun olsun derseniz TR5.115 alabilirsiniz.
Bu ikisi de 7740 i aratmayacagi gibi kabinlu olması sebebiyle çok daha konforlu olacaktır.
Ayrıca traktör biraz daha güçlü olsun derseniz TR6.120 de iyi bir seçenek. Karar tabi ki sizin.

ALLAH RAZI OLSUN cevaplarınız için. ben sadece şunu merak ediyorum t5 115 elektro command 7740'In yaptıgı tarla işini yaparmı yapmaz mı ona göre alacagım. tr6 120 bana gitmez 350 dönüm arazim var buğday arpa ekiyorum baskada işim yok.

7740 yaklaşık TD100 motor gücündedir, fazla masrafa girmemeniz için kabin önermiştim.T5 115 EC, 114 hp 460 n.m. torkla işinizi fazlasıyla görür.Bütçe arttıkça seçeneklerde çoğalıyor.

ALLAH razı olsun. üstad yani diyorsunuz ki 7740 tarla sürüm işini t5 115 elektro commmand fazlasıyla yapar değil mi. kabin sonradan yapılma saçma oluyor bu traktörün yag damlatma arızalarından bıktım sanayiden her sene cıkmaz oldum. hor mu kullanıyorsun dıyeceksın vallahı benım kadar kımse dıkkat etmıyor daha önce amcam gıldeydı 2 bın donum ekıyordular onlar hor kullandılar rahmetlı babama pay olarak sadece 350 donum tarla ve 7740 verdiler. HARAM OLSUN hakkımız ALLAH yedırmedi kanser oldu gitti amcam. ben temiz iş yapmak ıstıyorum paramı verecem temız bır seye verecem 20 25 sene götursun bızı o yuzden bu kadar arastırıyorum. eğer ölmezsek rabbım uzun omur nasıp ederse guzel işler yapıcam.

Ustam motor kacli pulluk cekiyor t5 guzel makina ama agir oldugu icin yakit fazla diyorlar tr6.120 guzel ama tuzlu farmall 105c kasa hafif kullananlar memnun zaten t5le ayni olmasi lazim yada td100d veya td110d alabilirsin yerlilerin icinde iyidir

Ustam motor kacli pulluk cekiyor t5 guzel makina ama agir oldugu icin yakit fazla diyorlar tr6.120 guzel ama tuzlu farmall 105c kasa hafif kullananlar memnun zaten t5le ayni olmasi lazim yada td100d veya td110d alabilirsin yerlilerin icinde iyidir

5li 14 in çekiyor. TDlerden bahsetmeyelim nh'nın servısı benım arkadasım tamır etmekten bıktı artık baska traktor getırın dıyor :D

Bilmiyorum ben memnunum cok satildigi icin olabilir ama fiyat performans olarak guzel sifir aldim memnunum tamiri kolay parca sıkıntısı yok aldığım paraya 2 el avrupada alabilirdim ama inan insan çekiniyor doğan slx arabam vardi 40 bine opel aldim 20 bin masraf ettim dogan ariza acsada üzmüyordu