Mf 3.075(phantom) , Nh T4030, Same Classic 75 3 seçenek içerisinden hangisi tercih ed

Yaklaşık 1-2 ay içerisinde almayi düşünüyoruz; 4×4,kabinli klimalı olmak şartıyla hangisini tercih etmeliyiz. Bu her 3 model traktör de bölgemizde kullanılan seriler değildir. Nh servisi dışında pek bir servis ulaşımımız da yok sayılır. Kendim 70 56 kullanıyorum, satmayı da düşünmüyorum. Alınacak traktör de 5 e 4 dikili bodur badem bahçesi, Arpa ekim biçimi, yonca işlerinde kullanılacak.

3ü arasında en iktisatlı en saglamı vs vs samedir.Ama ne yazıkki ülkemizde dededen kalma kafa yapısı olduğu için piyasa motorları bellidir.özellikle 3000 serisi mf yi mf yapan üzerindeki sdf ait motordur.Diğer aksamlar tamamen motorun sağlamlığını yansıtmaz.vites dişlisi kırma vştesten atma gibi kronik sorunları vardır.Deutz motorun yakıtıyla nam salmış adını uyumsuz şansımanıyla resmen dibe vurdurur.ördek gibi yatar.Ama bugün bakıyosunuz 10 12 yasındaki 3105 e 110 lira çeken var.anlamış değilim bu durumu

3ü arasında en iktisatlı en saglamı vs vs samedir.Ama ne yazıkki ülkemizde dededen kalma kafa yapısı olduğu için piyasa motorları bellidir.özellikle 3000 serisi mf yi mf yapan üzerindeki sdf ait motordur.Diğer aksamlar tamamen motorun sağlamlığını yansıtmaz.vites dişlisi kırma vştesten atma gibi kronik sorunları vardır.Deutz motorun yakıtıyla nam salmış adını uyumsuz şansımanıyla resmen dibe vurdurur.ördek gibi yatar.Ama bugün bakıyosunuz 10 12 yasındaki 3105 e 110 lira çeken var.anlamış değilim bu durumu

Katılıyorum aynen maalesef Same için muhammet arkadaşımızın da belirttiği gibi parca sorunu ortaya çıkıyor. Classic 75 çok beğendiğim bir seri ama az kullanılmış temizi henüz denk gelmedi. Su an 4 adet var ama çalışma saatleri uçmuş durumda. Bir de sen daha iyi bilirsin, ön ağırlıklar neden kırılıyor? Ilanlarda olanlarin hepsininki kırık.

Katılıyorum aynen maalesef Same için muhammet arkadaşımızın da belirttiği gibi parca sorunu ortaya çıkıyor. Classic 75 çok beğendiğim bir seri ama az kullanılmış temizi henüz denk gelmedi. Su an 4 adet var ama çalışma saatleri uçmuş durumda. Bir de sen daha iyi bilirsin, ön ağırlıklar neden kırılıyor? Ilanlarda olanlarin hepsininki kırık.

Parça sorunu neye göre var.Benim olduğum ilde hiç sorun yok.Elinde yoksa sipariş verir gelir.Başka illerde durum nedir bilemem ama fabrikası burda olan bi firmanın parça sorunu yaşaması mantıksız.şimdi 2006 2008 yılları arasında üretimi olup bitmiş bi seriden bahsediyorsunuz.saatinin az olma şansı ne kadardır sizce.Bendeki 9200 saat cşvarı.kaç saat sizi tatmin eder.3600 saatte 95 i var 80000 lira orjinal tekerler üzerinde uyar derseniz bakabişirsiniz.ön agırlıklar neden kırılır geri geri yük çekmek istemiştir vurdurmuştur kırılır.Benimkinde yok mesela

3075 öneririm. Nh bilmiyorum ama sameyi alırsanız son sahibi olursunuz. Ya da aldıgınız fiyatın öldü pahasına geri satabilirsiniz.
3075 kendini ispatlamış makinedir, 2. Vites sorunu dışında herhangi bir kronik sorunu yoktur. Şu piyasa şartlarında ve geleceğide düşünerek traktör alırken tekrar satabilmeyi düsünebilmek önemli bence.

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca