Hangi marka mini tiller?

Herkese iyi forumlar tümosan 8095 ime 25 li italyan ayak mini tiller almayı düşünüyorum piyasa 7,5-10 arasında
Tecrübeli arkadaşlardan yorum bekliyorum Trakyada hangi markayı almamı önerirsiniz

• Beğen
Tepkiler: Gürcan Koç
Ben edirne emek tarıma sordum aysan marka 27 li pistonlu merdaneli fiyatı bu şartlarda güzel yarın birde Efe ziraate sorcam bende alıcam bu yıl. IMG_6491.JPG

Herkese iyi forumlar tümosan 8095 ime 25 li italyan ayak mini tiller almayı düşünüyorum piyasa 7,5-10 arasında
Tecrübeli arkadaşlardan yorum bekliyorum Trakyada hangi markayı almamı önerirsiniz
Tam meranizi bilmiyorum ama hafif tip 35 li rahat çeker almışken 35 li alabilirsiniz. Eskiden 29 lu vardı katlanma olmayan. Katlama li olmaz ise 29 lu alın derim Tabiçe de önemli hesabınızi kendiniz biliyorsunuz. Şimdiden hayırlı olsun.

• Beğen
Tepkiler: ağayamüsade
1 adet 35 li katlanır tıp Aysanim var 8195 ve 115c de onu kullaniyoruz. Egimli arazide biraz yavaş olsa da yinede 8-9 km nin altına düşmüyor diyebiliriz. Ekteki teknik tabloda 25 li 2900 cm 29 lu 3350 cm dolayısı ile 29 lu almanızı öneririm traktör rahatlık ile ceker. Bizimki 3500 cm. Merdaneler toplama yapınca tümosanin önler hafif kalkıyor. Screenshot_2018-11-25-00-07-06-481_com.google.android.apps.docs.jpg

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci01
Ekli dosyayı görüntüle 32924
Bizde 8095 için bunu tercih ettik. Doğsan 26 ayak. 3 m. İş genişliği. Mini tillerlere göre yerden yüksekliği daha fazla. Otlu yerlerde toplama yapmıyor.
Ekli dosyayı görüntüle 32925
Buda aynısı Hayrabolu yapımı.
Biz öndeki merdaneyi soktuk topluyor diye bu seferde çok battı sıra sonuna gelince babam bir kaldırmış kolları toprakta biraz yaş gibiydi el Fatiha 5 bacak sizlere omur 25 TL.olan bacaklar olmus 60 TL. Yedek parçada cok zamlandi.